2726
عنوان

اون لحظه که جنسیت نی نی رو بهتون گفتن چه حسی داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 2509 بازدید | 59 پست
الان من توهم دختر بودن دارم حس میکنم دختره ولی اگ پسر باشه ام باز همینقدر خوشحال میشم 😍

منم از همون اول حس میکنم دختره توکل به خدا دیگه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز نینی ندارم ولی حتی یه وقتایی خواب میبینم ک بچم دختره انقد ذوق میکنم مامانم میگه چون انقد م ...

مامانت راست ميگه اكثرابرعكس ميشه

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
اولی دلم بود پسر باشه وقتی گفتن پسر اینقدرررر ذوق زده شدم دوست داشتم جیغ بکشم  دومی دوست داشتم ...

وای ای جان چه خدا همراه دلت بود هرچیو خواستی همونو بهت داد من ک انقد هرجفتشو دوس دارم پستونک خریدم یه آبی یه صورتی نمیدونمسره یا دختر ولی فقط سالم باشه هرچی باشه از خوشحالی میرقصم😂

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2728
اره همیشه برعکس میشه😂😂😂پسرم خیلی گوگولیه مال من پسرم باشه ذوق مرگ میشم دخترباشه ک دیگ سکته ناقص م ...

وای منم خیلی دختر دوس دارم

جنسیتش هرچی باشه بالاخره مادر عاشق بچشه و مهر بچش تو دلشه ولی خب من از بچگی عاشق دختر بودم

کاش میشد دستکاری کرد😂😂

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
بچه ها شما از چند وقت به نی نی تون حس داشتین؟ من هنوز هیچ حسی ندارم نمیدونم چرا اینجوریم دوستشون د ...

به نظرمن حس اصلی وقتی شروع میشه که حرکتش حس کنی

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
اره همیشه برعکس میشه😂😂😂پسرم خیلی گوگولیه مال من پسرم باشه ذوق مرگ میشم دخترباشه ک دیگ سکته ناقص م ...

استارترجان توى غربالگرى جنسيت وحدس نزد؟

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
وای منم خیلی دختر دوس دارم جنسیتش هرچی باشه بالاخره مادر عاشق بچشه و مهر بچش تو دلشه ولی خب من از ب ...

ایشالا یه دختر خوشگل و تپلی خدا بهت میده خدارو چه دیدی 😍

به نظرمن حس اصلی وقتی شروع میشه که حرکتش حس کنی

امیدوارم مال منم.همینطور بشه😍

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
وای ای جان چه خدا همراه دلت بود هرچیو خواستی همونو بهت داد من ک انقد هرجفتشو دوس دارم پستونک خریدم ی ...

اره خداروهزار مرتبه شکر لطفش شامل حالمون شد.همین صحیح سالم باشه کافیه بچه شیرینه فرقی نداره دختر پسر

سربارداری اولم انقدررررر مشکل داشتم ک ۱۸هفته رفته بودم انومالی اصلا یادم نیود جنسیتم میگن فقط قطاروار میپرسیدم دکتر هماتومم رفع شده؟جفت رفته بالا؟ دهانه رحمم کم نشده؟دکتر باخنده نگا میکرد گفت اینارو ول کن همه چی خوبه جنسیتشم پسره همونجا درجا برگام ریخت از تعجب😂

الان دومی رو باردارم و خیلی دوس دارم زودتر بدونم چیه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
استارترجان توى غربالگرى جنسيت وحدس نزد؟

به من ک اون روز گف چون اندام تناسلی تشکیل نشده نمیشه الان گف فقط گف اگ بخوام حدس و احتمال کمی بدم میگم ضربان قلبش بالاس شاید دختره گف انومالی دقیق میفهمیم 

2706