2297
2330
عنوان

اون لحظه که جنسیت نی نی رو بهتون گفتن چه حسی داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 59 پست
بچه ها شما از چند وقت به نی نی تون حس داشتین؟ من هنوز هیچ حسی ندارم نمیدونم چرا اینجوریم دوستشون د ...

به نظرمن حس اصلی وقتی شروع میشه که حرکتش حس کنی

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم خیلی دختر دوس دارم جنسیتش هرچی باشه بالاخره مادر عاشق بچشه و مهر بچش تو دلشه ولی خب من از ب ...

ایشالا یه دختر خوشگل و تپلی خدا بهت میده خدارو چه دیدی 😍

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

چجوری میشه تعیین جنسیت کرد؟

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
2334
به نظرمن حس اصلی وقتی شروع میشه که حرکتش حس کنی

امیدوارم مال منم.همینطور بشه😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای مامانم و پسرام صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم خیلی دعا کردم ولی اجابت نشد پسرم که از درد گریه میکنه دوست دارم بمیرم شما براش دعا کنین زود خوب بشه
وای ای جان چه خدا همراه دلت بود هرچیو خواستی همونو بهت داد من ک انقد هرجفتشو دوس دارم پستونک خریدم ی ...

اره خداروهزار مرتبه شکر لطفش شامل حالمون شد.همین صحیح سالم باشه کافیه بچه شیرینه فرقی نداره دختر پسر

سربارداری اولم انقدررررر مشکل داشتم ک ۱۸هفته رفته بودم انومالی اصلا یادم نیود جنسیتم میگن فقط قطاروار میپرسیدم دکتر هماتومم رفع شده؟جفت رفته بالا؟ دهانه رحمم کم نشده؟دکتر باخنده نگا میکرد گفت اینارو ول کن همه چی خوبه جنسیتشم پسره همونجا درجا برگام ریخت از تعجب😂

الان دومی رو باردارم و خیلی دوس دارم زودتر بدونم چیه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
استارترجان توى غربالگرى جنسيت وحدس نزد؟

به من ک اون روز گف چون اندام تناسلی تشکیل نشده نمیشه الان گف فقط گف اگ بخوام حدس و احتمال کمی بدم میگم ضربان قلبش بالاس شاید دختره گف انومالی دقیق میفهمیم 

2336
سربارداری اولم انقدررررر مشکل داشتم ک ۱۸هفته رفته بودم انومالی اصلا یادم نیود جنسیتم میگن فقط قطاروا ...

ای جان ایشالا هرچی ک هس سالم و سلامت با خیرو برکت باشه😍

از اولشم میدونستم جنسیتش چیه،

خونواده مادریم یه جورین، بخ خصوص مادربزرگم

با یه نگاه بهت میگه حامله ای یا نه و جنسیتش چیه

به دختر عموی مامانم که بنده خدا اصلا نمیدونست بارداره گفته بود مبارک باشه چندوقتته 🤣😅

اونم تعجب کرده بود، بی بی چک زد دیده که مثبته 🤣

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
وای 😍😂

کلا تازه عروس جرعت نداره از کنارش رد بشه 🤣🤣🤣

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
اخه اكثراميگن تو١٢هفته به خاطراون پرسيدم

اره تو ۱۲ هفته به خیلیا میگن به بعضیا نمیگن من جزو اون بعضیام ک نگفتن😂ولی خب من ۱۱ هفته رفته شاید واسه همون دقیق ندید

بااینکه بارداری دومم هست نمیدونم فکرکنم ۱۸ یا ۲۰ هفته😋

وای پس خیلی نردیکم بهش😍😍😍غربالگری اولم همچیز خوب بود عدد ان تی رو ۱ بود ممکنه انومالی مشکلی داشته باشه خدایی نکرده؟