2137
2217

جنسیتش چی بودو چه حسی داشتید اصلاااا دل تو دلم نیس دقیقا ۲ هفته دیگ سه شنبه جنسیتشو باید بهم بگن انومالی دارم از طرفی نگران انومالیمم از طرفی ذوق جنسیت و دارم

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

برام عجیب بود چون هیچوقت فکر نمیکردم مامان پسر کوچولو بشم 

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤

بچه اول چون توهم پسربودن داشتم شدیدناراحت شدم ولی این یکی نه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

برام مهم نبودکلاازبچه بدم میومد

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم حرف خصوصی هم باکسی ندارم😑حتی شمادوست عزیز🚫آذربایجان مارالیام🙌
ایشالا سالم ب دنیا بیاد جنسیت بیخی

تازه ادم بعد جنسیت ذوق لباس خریدن و ایناداره واسه همین میگم اخه هنوز نمیدونم چه رنگی لباس بخرم پشت ویترین نگا میکنم فقط😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050

من هنوز نینی ندارم

ولی حتی یه وقتایی خواب میبینم ک بچم دختره انقد ذوق میکنم

مامانم میگه چون انقد مشتاقی دختر باشه خدا پسر میده بهت🙂😑

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
الان بدنیا اومده نی نی؟

اره پیش پدرشه

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم حرف خصوصی هم باکسی ندارم😑حتی شمادوست عزیز🚫آذربایجان مارالیام🙌
بچه اول چون توهم پسربودن داشتم شدیدناراحت شدم ولی این یکی نه

الان من توهم دختر بودن دارم حس میکنم دختره ولی اگ پسر باشه ام باز همینقدر خوشحال میشم 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هنوز نینی ندارم ولی حتی یه وقتایی خواب میبینم ک بچم دختره انقد ذوق میکنم مامانم میگه چون انقد م ...

اره همیشه برعکس میشه😂😂😂پسرم خیلی گوگولیه مال من پسرم باشه ذوق مرگ میشم دخترباشه ک دیگ سکته ناقص میزنم از خوشحالی فقط خداکنه سالم باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها شما از چند وقت به نی نی تون حس داشتین؟

من هنوز هیچ حسی ندارم نمیدونم چرا اینجوریم

دوستشون دارماااا خیلی دوست دارم ولی مادرونه فک کنم نیست!

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی مامانم و تو دلیام دعا کنید لطفا😍
الان من توهم دختر بودن دارم حس میکنم دختره ولی اگ پسر باشه ام باز همینقدر خوشحال میشم 😍

منم از همون اول حس میکنم دختره توکل به خدا دیگه 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
اولی دلم بود پسر باشه وقتی گفتن پسر اینقدرررر ذوق زده شدم دوست داشتم جیغ بکشم  دومی دوست داشتم ...

وای ای جان چه خدا همراه دلت بود هرچیو خواستی همونو بهت داد من ک انقد هرجفتشو دوس دارم پستونک خریدم یه آبی یه صورتی نمیدونمسره یا دختر ولی فقط سالم باشه هرچی باشه از خوشحالی میرقصم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره همیشه برعکس میشه😂😂😂پسرم خیلی گوگولیه مال من پسرم باشه ذوق مرگ میشم دخترباشه ک دیگ سکته ناقص م ...

وای منم خیلی دختر دوس دارم

جنسیتش هرچی باشه بالاخره مادر عاشق بچشه و مهر بچش تو دلشه ولی خب من از بچگی عاشق دختر بودم

کاش میشد دستکاری کرد😂😂

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
2051