2410
2553
عنوان

عشق سابقم زنگ زد میایین

1095 بازدید | 57 پست

سلام عشق سابقمو 3سال پیش ولش کردم خودم وازدواج کردم چون 5سال باهم بودیم خواستگاری نکرد ونمیدونم قصد ازدواج داشت با من یا نه خلاصه راضی نبود من برم وکلی داغون شد الان هر چند ماهی با شماره های جدید زنگ میزنه ومیگه اشتباه گرفتم وبعد قطع میکنه تعجب میکنم چرا با خودش نگفته من ممکنه صداشو بشناسم؟به نظرتون علت این زنگ زدناش چی میتونه باشه؟؟؟اون الان 35سالشه مجرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میخوام علت زنگ زدناشو بفهمم

مزاحمه علتش اینه عزیزم که به زن متاهل زنگ میزنه 

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   

چند بار تاپیک میزنی الان شوهر خودت خوبه ازش راضی هستی دیگه اصن اصن به این فکر نکن برات مهم نباشه  

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2714
میخوام علت زنگ زدناشو بفهمم

دنبال دردسر میگردیا.وقتی ازدواج کردی دلیلی نداره به عشق سابقت فکر کنی،حالا هر چقدر با شماره های مختلف باهات تماس بگیره.بنظرم شمارتو عوض کن و ب این موضوع فک نکن.زندگی الانت رو بچسب.

2706