2204
2217
عنوان

عشق سابقم زنگ زد میایین

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 57 پست

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

2215
خیلی بد میشه نمیدونم با وجودی ک میدونه متاهلم زنگ میزنه فقطم میگه اشتباه گرفتم

این میخواد حرف بزنه اما می‌ترسه میخواد ببینه واکنش تو چیه 

مگه  میشه اون تابستونا تو روستا مادربزرگم که شبا باصدای رودخونه و صداهایی که وقتی شب میشد تازه متوجهشون میشدم و سقف بالا سرمون که آسمون پر ستاره بودتو ایوون رو تخت میخوابیدیم فراموش کنم این روزا نیستن که به یاد می‌مونن بلکه لحظه ها هستن 
چه خطری مثلا؟برای من؟

خطر نابودی زندگیت به این بهونه که میخوای بفهمی چرا زنگ میزنه خودتو گول نزن شر میشه شماره ناشناس جواب نده مطمئن  باش نیتش خیر نیست

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2238

حالا برنگردی از رو کنجکاوی بگی چرا زنگ میزنی اون بفهمه شناختیش دیگه کار تمومه یا خطتو عوض کن یا وقتی زنگ زد بده بابات یا داداشت جواب بده بترسونتش 

به کوردی و ترکی مسلطم😎        ‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

عزیزدلم لطفا خواهشا آرامش خودتو خانوادتو زندگیتو بهم نریز یه چراغ سبز نشون بدی زندگیت خدابی نکرده داغون میشه ازدواج کردی مثل قبل به همسرت متعهد و پایبند باش فراموش کن خطتو عوض کن یا کلا شماره ناشناس جواب نده

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹

والا خیلی جرعت داری 

ما یه نفر تو اینستا بهمون‌پیام‌میده دست و‌پامون میلرزه ک ادامه نده شوهرمون نبینه فکر بدی نکنه درموردمون تو‌چطوری انقد ریلکسی عشق سابقت بهت زنگ‌میزنه و‌هنوز دنبال علت زنگ‌زدنشی؟؟؟!!!یه در صد فک‌کن سرِ بحثو‌باز کنه و تهدیدت کنه ک‌همه‌ویزو به شوهرت میگه ...زندگیتو‌نویخای؟؟اگه‌میخای خطتو‌عوض کن یا شماره ناشناس جواب نده

فقط 48 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر شیطون که حالا مامان یه پسر کوچولو شده😍تیکر یک سالگی پسرمه♥️
2233
منتظر یه جرقه از شماست . اصلا کنجکاوی نکن.بخدا آرامشت بهم میریزه .به سرم اومده که میگم

منممم

پشیمونم از فرصت دوباره ای که به طرفم دادم برای ابراز دلتنگی

اگر یه تماس یا یه پیام رو نادیده بگیری خیلی بخودت و اون لطف کردی

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35