2230
2217
عنوان

عشق سابقم زنگ زد میایین

850 بازدید | 57 پست

سلام عشق سابقمو 3سال پیش ولش کردم خودم وازدواج کردم چون 5سال باهم بودیم خواستگاری نکرد ونمیدونم قصد ازدواج داشت با من یا نه خلاصه راضی نبود من برم وکلی داغون شد الان هر چند ماهی با شماره های جدید زنگ میزنه ومیگه اشتباه گرفتم وبعد قطع میکنه تعجب میکنم چرا با خودش نگفته من ممکنه صداشو بشناسم؟به نظرتون علت این زنگ زدناش چی میتونه باشه؟؟؟اون الان 35سالشه مجرده 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

میخوام علت زنگ زدناشو بفهمم

مزاحمه علتش اینه عزیزم که به زن متاهل زنگ میزنه 

مامایی که قناد شد😍                                                             پیجم فالو کنید sweetdelsaesfahan 🧁🍰🍧🍨                                   
2226

چند بار تاپیک میزنی الان شوهر خودت خوبه ازش راضی هستی دیگه اصن اصن به این فکر نکن برات مهم نباشه  

مگه  میشه اون تابستونا تو روستا مادربزرگم که شبا باصدای رودخونه و صداهایی که وقتی شب میشد تازه متوجهشون میشدم و سقف بالا سرمون که آسمون پر ستاره بودتو ایوون رو تخت میخوابیدیم فراموش کنم این روزا نیستن که به یاد می‌مونن بلکه لحظه ها هستن 
میخوام علت زنگ زدناشو بفهمم

دنبال دردسر میگردیا.وقتی ازدواج کردی دلیلی نداره به عشق سابقت فکر کنی،حالا هر چقدر با شماره های مختلف باهات تماس بگیره.بنظرم شمارتو عوض کن و ب این موضوع فک نکن.زندگی الانت رو بچسب.

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
دیشبم زنگ زد باز.باز گفت اشتباه شده

ببخشید ها ولی هر دوتا تون مشکل دارین هم شما که خطتت رو عوض نمیکنی و انگار خوشت میاد هم اون که میدونه متاهلی ول نمیکنه

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه ....😔
دیشبم زنگ زد باز.باز گفت اشتباه شده

بهش میگفتی میشناسمت لطفا دیگه زنگ نزن شوهرت بفهمه بد نمیشه؟

مگه  میشه اون تابستونا تو روستا مادربزرگم که شبا باصدای رودخونه و صداهایی که وقتی شب میشد تازه متوجهشون میشدم و سقف بالا سرمون که آسمون پر ستاره بودتو ایوون رو تخت میخوابیدیم فراموش کنم این روزا نیستن که به یاد می‌مونن بلکه لحظه ها هستن 
2051