2410
2553
عنوان

انتخابتون کدوم بود؟(خواستگار)

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 133 پست
آره واقعا عقلانیت اولیه گزینه بهتریه بهتره عقلانی تصمیم بگیرم نمی خوام پشیمون شم تازه از همه لحاظ ...

خب تا اینجا موقعیت اولی تصویب شد حالا باید شناخت رو اخلاقش بدست بیاری میتونی مشاوره بری یا یه مدت مجازی در ارتباط باشین تا ببینی اخلاقش چطوره مثلا خسیس نباشه😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمت متوسط شهرن دقیقشو نمی دونم اگه با اولی ازدواج کنم از نظر مالی تامینم و این خیلی خوبه  ام ...

سمت متوسط شهر تهران خونه ب اسم خودش داشته باشه هزار برابر از بقیه بهتره‌.... قصدشو بذاره دم کوزه آبشو بخوره چون معلوم نیس بگیره نگیره اونم تو شهرستان درآمد چندانی نداره 

با شرایط معمولی پس فقط عتماد ب نفسش خیلی بالاست ک از تو خاستگاری کرده. تو این سن دخترا دنبال پسرای ...

الان اکثر جوونا همون اول خونه و ماشین ندارن

این اولی هم شانسی در اومد🤣

2456
2714
خب تا اینجا موقعیت اولی تصویب شد حالا باید شناخت رو اخلاقش بدست بیاری میتونی مشاوره بری یا یه مدت مج ...

قرار شد تا هفته ی بعد بیاد مشهد بیشتر صحبت کنیم

تاالان یکم تلفنی صحبت کردیم همین

آره عزیزم حدود ۶ ماهه داشتیم آشنا می شدیم که در این بین این خواستگاره پیدا شد و من ب شدت دودل شدم

اووو پس همینه تو 6ماه سعی کرده مختو بزنه😂دور از شوخی من اصلا دومی به دلم ننشست تمرکزتو بزار رو اولی من خودم 19سالگی ازدواج کردم ولی همسرم خونه ماشین نداشت اما شغل خوبی داشت با این حال تو این ده سال کلی سختی کشیدیم خونه ماشین بخریم با اینکه میگم تحصیلات و شغلش خوب بود انشالله همونی بشه که خیرته عزیزم خوشبخت بشی❤️

الان اکثر جوونا همون اول خونه و ماشین ندارن این اولی هم شانسی در اومد🤣

اره الان اکثر دخترا هم ک با این جوونای بی پول ازدواج کردن هیچ مهریه ای نتونستن بگیرن.

دوست خودم با ی آدم بی پول ازدواج کرد الان ۳ساله توی عقد هستن و پسره نتونست واسش خونه زندگی فراهم کنه.  الانم در حال طلاقه و دادگاه گفته چون هیچ اموالی ب اسمش نیست مهریه سالی یه سکه میتونی بگیری. درصورتی اگه خونه و ماشین داشت میتونست ب عنوان مهریه توقیف کنه .

الان دوستم بکارتشو از داده و پسره فراری طلاقشم نمیاد بده.

پس دیدی؟ پسرایی که فقط عتماد ب نفس دارن و فکر میکنن بدون خونه و ماشین میتونن زن بگیرن بعدشم ممکنه احساس زرنگی کنن. و بدون هیچ چیزی زنشون طلاق بدن برن سراغ بعدی. 

من جوابمو میگم ولی هر کدوم و گرفتی باید یکی دیگه رو بدی ب من چون هر دو خوبن ؟ قبوله ؟ 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣

نمیری دختر

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
2706