2726

میگه بچه بود گفته شیرخشک بده الان دیگه برا چی ببریم.بازم میخواد بگه شیرخشک بدین دیگه به چیزی رم شروع میکنه بده دو روز میده دیگه نمیدهِ اثر نمکنه..بهش چیکار کنم من میگم.ببره دکتر نمیزاره..چی بدم بهش رشد کنه 11 سالشه

چقدر تو فکرم کشتمت !                                              ولی تو بازم تو قلبم نفس کشیدی❤

وا 😳

بچه رو ببریدش دکتر شاید انگل داره که لاغر مونده بلاخره تو آزمایش مشخص میشه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آفرین خواهر خوب و مهربون خودت چند سالته؟؟؟ خودت ببر با بابات

19 سالمه ..بابام به حرفه مامانمه اهمیت نمیده ..یه کم قرص اینا. گرفتع زینکو اینا

چقدر تو فکرم کشتمت !                                              ولی تو بازم تو قلبم نفس کشیدی❤
مامانم گوش نمیده خسته ام کرده حرفه خودشو میزنه

حتما ببرید آزمایش بده سر خود ویتامین ندید بهش باید آزمایش بده سرخود ویتامین هم خطرناکه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2706