2137
2217

من خودم اول عروسی ام تو ماه رمضون بود خانواده شوهرمو افطار دعوت کردم بعد سر سفره افطارسوپ  همه چی بود به غیر از شام که قیمه بود هنوز حتی آب برنجم جوش نیومده بوده چون پدرشوهرم سرکار بود پرسیدم شام بیارم یا صبر میکنید آقاجون هم بیاد یهو دامادشون گفت نه شامو بیار یعنی ی دور سکته زدم😂😂رفتم تو آشپزخونه تا وقت شام بیرون نیومدم

❤و خدایی که در این نزدیکیست❤

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226

من خودم غذا ی وعده ای میذارم بعد مادرشوهر وخواهرشوهرم اومدن خونمون قیمه گذاشته بودم آوردم بخوریم خواهرش گفت روزه م برامنو نگه دار افطار

کم بود به افطار نمیرسید نمیدونم جی شد آخرش یادم نیس😁😜

😐 خب تا اونا بیان شامتو می پختی دیگه😂

منم یه بارواسه افطار همه رو دعوت کرده بودم بعد ما واسه افطار نون یا بربری میخریم بعد شام میاریم من یادم رفته بود سر افطار اذان میگفتن شوهرم رفت چندتا سنگک خرید آورد اونم یه ساعت تو صف وایساده بود🤦‍♀️

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما همینیم که هستیم😎شاخ نیستیم چون گاو نیستیم🤨بالا نیستیم چون پرچم نیستیم🇮🇷خاص نیستیم چون عقده نداریم😏فقط یه آدمیم چیزی که خیلیا نیستن😒
2050

من دفعه اولم ۱۵ پیمانه برنج درست کردم که همههه رو خراب کردم و خمیر شد😂یک دور دیگه درست کردم.

سر سفره اصصصصصلا تعارف نکردم که بفرمایید و بخورید و از این چیزا...

با خودم میگفتم هرکس دلش بخواد بابد برداره این لوس بازیا چیه😌

و من نمیدونستم که خونواده همسرم به شدت تعارفی هستن و اگر تعارف نکنی فکر میکنن دوست نداری بخورن،مهمونامم خیلی کم خوردن😂 دیگه تا چند وقت غذا داشتیم😎

اوایل خونه داریم بود پسرخاله ی همسرمو با خانمش که نامزد بودن دعوت کردیم خواستم برنجمو تزئین کنم رنگ غذای آبی زدم رو برنج 🤪🤪😂😂 درحالی بود که برنج یکم شفته شده بود دیگه خودتون تصور کنین 😂😂😂

کلی زحمت کشیده بودم سالاد دسر همه چی عالی بود این حرکت منو به فنا داد. هنوز یادم میاد شرمنده میشم

1718