2703
2553
عنوان

بی ادبی کرد حالش رو گرفتم

304 بازدید | 6 پست

همکارم برگشته میگه من حتما باید قهوه بخورم والا نمیتونم تا ساعت ۱۱ شب کار کنم یه مغازه داره که بعد از اداره میره مغازه. دلالی کامپیوتر و قطعات کامپیوتری

گفتم من که بدون قهوه تا ۱۲ شب سرپام.

میگه کار من با کار شما فرق داره که تو خونه با لباس خونه استراحت میکنید

من هم دیدم الکی خودش رو گنده کرده و کار بقیه رو بی ارزش ‌.

گفتم والله فقط عملگی سر ساختمون از کار خونه داری سخت تره.مگه تو مغازه چی میکنی. 

دیگه آروم گرفت ساکت نشست.

یه آدم بی ادبیه سر کار هم همیشه میگه فقط من کار میکنم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

توی این جمله هاش بی ادبی ندیدم. ولی خب شما حتما ذهنیت بیشتری نسبت به ادب نداشتنش داری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این طبیعیه که هرکسی هر کاری میکنه به نظرش سخت تره. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2456

من گاهی وقتا کار خونه یا غذا رو میسپرم شوهرم انقدر میاد میپرسه چجوری چقدر کجاست کدوم آدم پشیمون میشه

آخرشم غذا رو میسوزونه وبی نمک میاره وسط

یا جارو میکشه ی طرف رو فقط

بعد ازش میپرسم سخت بود؟میگه نه خیلی راحته کار خونه😳😂