2733
2739

روش حلقه خوبه

ولی تو همدان کسیو نمیشناسم 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پسرم  ، بقیه ای کردم  ۴۵ دیقه خون ازش میرفت و گریه میکرد و زرد شده بود ،   داداشمم بقیه ای کرد ، اونقدر  گریع کرد ک  داداش بزرگم  ، مجرد بود ، ب شوخی ب مامانم میگفت 

مامان من پسر نمیخوام ، چون میخواد ختنه بشه ( الان پسرش ۶ سالشه ولی کوچیک ک بود همون بقیه ای کرد، و موقع ختنه  با دیفن هیدرامین ک از قبل داده بودنش ، خواب رفت بدون گریه*

یه پسر  دیگم حلقوی کردم  دقیقا ۴ ماهش بود ، عالی بود موقع ختنه گریه نکرد 

ولی  بعد ک خوب میشه از لحاظ ظاهر فرقی ندارن با هم

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2731
دیفن هیدرامین بدم ضرر نداره

دیفین هیدرامین ساده نیم ساعت قبلی ک  ختنه شروع بشه  میدادیم . 

نمیتونم تجویز کنم ، ولی از دکترش بپرس 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2738
فقط دردش برام مهمه و زود خوب شدن

حلقه ای ک کردم    اومدیم خونه یه نیم ساعتی گریه کرد ولی بعدش نه . 

ببین موقع ختنه درد ندارن ، فقط آمپول بی حسیه یه کم درد داره . منتحی از اینکه باید تو یه حالت باشن  گریه میکنن .  یه وسیله ای ک دوست داره ببر موقع ختنه اش براش تکون بده  حواسش ب خودت جلب کن . 

یه روز اولم سعی کن تمام کارای خونت انجام داده باشی ک  بتونی بغلش کنی ...  

انشاله زود خوب میشه خاطره میشه برات

حلقه ای ک کردم    اومدیم خونه یه نیم ساعتی گریه کرد ولی بعدش نه .  ببین ...

وقتی بیوفته گریه هیچی ساکتش نمیکنه منکه درلشو ندارم برم 

میگم باید دامن تنش کنم؟ تا چند روز

وقتی بیوفته گریه هیچی ساکتش نمیکنه منکه درلشو ندارم برم  میگم باید دامن تنش کنم؟ تا چند روز

نه عزیزم اگه میتونی و شرایطش داری یه ساعت اول پمپرزش نکن.

وگرنه از پیش دکتر پمپرزش میکنی تا خوب بشه .     ولی سعی کن ۲ تا ۳ روز اول زود ب زود عوضش کنی  گناه داره

2706