2726
عنوان

شما اگ خدایی

151 بازدید | 19 پست

خانواده شوهرتون همش بگن بچت تورو نمیخاد بغلت نمیاد باباشو میخا همش پیش باباشه جلو همه بگن چی میگین

همش بگن همیشه

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم میگم دیگه دارین اعصابمو خورد میکنینا همه چی حدی داره. حسادت و کنایه هم همینطور 

😂😂 یکم اینجوری میرم بالا منبر ک دیگ نتونن تیکه بندازن

فقط تو نی نی سایته که دیده میشه یه کاربر ۱۳ ساله که تو امتحان عربی فرداش مونده ، میاد تو تاپیکای خانمهای سی چهل ساله در نقش مشاوره خانواده ظاهر میشه !!!

اون‌موقع هایی که نیستن انقدر بچم رو نوازش میکنم که وابسته به خودم باشه و سیر از محبت .

جلوشون هیچی نمیگم  . 

به چیزی بگم بچه رو هر چقدر محبت کنید کمه اما فقط محبت نه اینکه کارهاشون بکنید و فلان .بعد هیچ کسی برای بچه مادرش نمیشه . خیالتون راحت راحت .

اونا برای اینکه حرکت بدن میگن .پس به رو خودت نیار 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

بگو نه ماه پیش من بوده از الان باباشو میخواد دیگه

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

بگو‌ دخترا بابایین دیگه. حوصله داری اعصاب خودتو خورد میکنی؟

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706