2726

سلام

ما با خانواده شوهرم تو یه ساختمونیم.

مادرشوهرم هر از گاهی که میاد بچم رو میبره پایین پیش مامانش اینا ( البته هر روز عصر میره پیش مامانش اینا.) وقتی میاد دنبالش انگار که خونه ی ما میخ داره فقط سریع میخواد بره پایین که انگار حلوا خیرات میکنن.من بهش نمیگم بیا بچم رو ببر،خودش میاد ولی وقتی هم میاد انقدر عجله داره انگار چه خبره ، منم خب طول میکشه کمی تا یه شونه حداقل به موی بچه بزنم و این قضیه همیشه ناراحتم میکرد.

خب اصل مطلب رو حالا گوش کنید.چند روز پیش اومد اینجا که دخترم رو ببره ، گفتم بچه کوچکترم که شش ماهش هست رو یه یک ربع نگه میدارین کارم تموم شه ، داشتمم دیوونه میشدم از غرغرای بچه،ازونورم هزارتا کار داشتم.

آنچنان با اکراه نشست و ۵ دقیقه بعد شروع کرد آواز رفتن سر دادن.

منم از اون ور با شوهرم بحثم شده بود از این ور این،،،گفتم اصلا نمیخواد نگه دارین،دخترمم نبرید فقط زودتر برید تا گریه دخترم بیشتر نشده.

اونم رفت و متلک انداخت من گریه اش رو درآوردم یا تو...و یه چیز دیگه هم گفت که حالا مهم نیست.

بعد همون لحظه پاش نرسیده بود به خونه مادرش ش وع کرد شکایت منو کردن پیش خواهر و مادر و پدرو...دخترم گریه میکرد نمیفهمیدم دقیق چی میگفت ولی قشنگ فهمیدم که آبروم رو برد مثلا این جمله رو شنیدم که میگفت مادرشوهر پیدا کردم و...

قبلا هم از دیگران شنیده بودم آبروم رو میبره پشتم حرف میزنه ولی هرجا مینشستم فقط فقط میگفتم زن خوبیه...دیگه از بدیاش نمیگفتم...

انقدر هم از این و اون غیبت کرده متاسفانه،جلوی من اما من به هییییچ کس نگفتم...

حالا به نظرشما برم تو همون جمع بگم جریان چی بوده؟

چون برگشته گفته این منو بیرون کرد،حسابی پیاز داغ ریخته درصورتی که اصلا اینطوری نبود.

قبلا هم با پدرشوهرم جلو خاله ی شوهرم بحثم شده چون پدرشوهرم به شددددددت بددهن و عصبی و بی  ادبه.

حالا نمیدونم اصلا اگه برم پیش خانوادش از خودم دفاع کنم حرفم رو باور میکنن یا میگن نه این همونه که بحث میکنه پس دروغ میگه.

چیکار کنم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین چرا خودتو اذیت میکنی اگه شوهرت حرفتو قبول داره پس اصن به بقیه چیرا اهمیت نده 

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
2728

واست مهم نباشه پشت سرت چی میگه. بزار بگه هرچی میخات.

بچه رو هم هر روز نفرست بره . بد عادت میشه توی خونه مشغولش کن یا ببرش پارکی جایی.

فکرتو از این چیزا آزاد کن و بچسب به زندگی خودت و شوهر و بچه هات .همیشه پشت آدم حرف هست بیخیال باش

.به نام خدای رنگین‌ کیان .کاش بد نشود آخر این قصه ی بد . ایران همیشه عزادار.ایران همیشه گریان.ایران همیشه غمگین.

به نظرم کشش بدی بدتره مگه خودشون حرفشو پیش بندازن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
اخه بهم تهمت زده آبروم رو جلو مادربزرگ شوهرم برده

جواب تهمت را تو نمیتونی بدرستی و در حدی که حقشه بده . یعنی هیچکس نمیتونه بده. واگذار کن به خدا . چنان جوابی بهش بده که دلش قند بشه. شک نکن. چون چوب خدا هم بی صداست و هم ویران کننده. بخصوص برا تهمت. الله اکبر

نمیدونم والا

بنظرم سکوت کنی بهتره چی رو میخوایی توضیح بدی؟مرور زمان خیلی چیزا رو اثبات میکنه

اما اگر خودت روبرو شدی با اون ها محترمانه و خوشرو رفتار کن،مثلا دفعه بعد که اومد میتونی یه توک پا بری اونجا و یکم سلام احوال پرسی کنی و بعدم بگی ببخشید دفعه قبل بچه ها خیلی ناآروم بودن و بهونه میگرفتن نشد که با مادربزرگشون بیان پایین،این شد که الان گفتم هممون بیایم یه عرض ادبی کنیم،یکمم بشین و بعدم یه بهونه جور کن و تعارف کن بیان خونه و بعدم خداحافظی کن،بچه ها رو هم اگر دوست داشتن بذار بمونن ولی بعد از یه تایمی زنگ بزن بیارنشون بالا

حالا شما حرص عوای شوهرتو سر اون خالی کردی و بهش گفتی برو خیلیم دروغ نگفته که بیرونش کردی حتی اگه خودشم قصد رفتن داشت به هر حال شما گفتی برو الانم بهتره سکوت کنی و بیشتر از این همش نزنی

دیشب رفتم خونه مادر شوهرم صاف صاف بهم گفت پسرم از تو باید اجازه بگیره بیاد خونمون تو نمیزاری بیاد در صورتی که بخدا اینطوری نیست من که دیگه پامو اونجا نمیزارم خیلی بی احترامی کرد بهم 

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
2706