2204
2217
عنوان

نظرتون راجب این خواستگار چیه؟

1541 بازدید | 145 پست

2ساله پیگیرن. خانواده بسیار بسیار بسیار عالی هستن. اما شغل پسره تو روستاس که گفتن ما محضری نامه میدیم که شغلم عوض میکنم و روستا زندگی نمیکنیم.و اینکه سربازی نرفته که گفتن میخاییم بخریم. و اینکه تحصیلات آنچنانی نداره تا 5 خونده. اخلاق بسیار عالی هم داره. نظرتون 

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕

انقد پول دارن سربازی بخرن؟ ما برا برادرم پرسیدیم گفتن 200میایون لازمه چون دوساله دیگه سربازی نمیفروشن همینم به زور گفتن قبول میکنیم 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

هم کفو هستید؟

میشه یه صلوات بفرستی برای ظهور و سلامتی امام غریبِمون؟💚  خدایا عشق به انقلاب اسلامی و رهبر کبیر انقلاب چنان در وجودم شعله ور است که اگر تکه تکه ام کنند و یا زیر سخت ترین شکنجه ها قرار گیرم، او را تنها نخواهم گذاشت.(شهید ابراهیم هادی) ...   سردار‌م؛ در شرح‌ِ فراقت‌ چه‌ نویسم‌ که ‌نگنجد شرح‌ِ غم‌ِ هجران‌ِ تو ‌در ‌هیچ ‌کتابی:)💔
2050

چقدر خوشحال شدم دیدم اول میپرسن شرایط خودت چیه؟😍

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۵.۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۳/۱، وزن فعلی ۸۲/۶، وزن هدف ۶۰🤞😎

فقط از همین حالا تکلیف سربازیشو روشن کن من تو عقدم شوهرم یک هفتس رفته سربازی همش میگم کاش همون اول میگفتم نمیزارم بره سربازی خیلیی سخته دلتنگی

صدات مسکنه همه دردهامه عشقم                       یکی یدونه قلبم تا ابد عاشقتم🥺😍                                زود برگرد پیشم سربازم🥺😘
انقد پول دارن سربازی بخرن؟ ما برا برادرم پرسیدیم گفتن 200میایون لازمه چون دوساله دیگه سربازی نمیفروش ...

200 میلیون؟ 

خدایی خوبه ها میرزه من شنیدم بیشتره سربازی برادرم و بخرم منم و اینکه گفتن باید 8 سال بگذره بعد میشه خریدش ی همچین چیزی🤔

هم اکنون عشق الهی به کامل ترین کار خود مشغول است 💞
خب شرایط خودتونم بگید ببینم تناسب دارید یا نه یه طرفه ک نمیشه گفت 

من فعلا دیپلم حسابداری دارم. خانواده بسیار عالی 

زندگی روستایی هم اصلا دلم نمیخاد. 

چادری و مذهبی ام. 

اینم بگم پسره گفته اگه همینجا جواب بله نگیرم دیگه ازدواج نمیکنم 

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕
انقد پول دارن سربازی بخرن؟ ما برا برادرم پرسیدیم گفتن 200میایون لازمه چون دوساله دیگه سربازی نمیفروش ...

برای پسر خاله منم همین گفتن 

گفتن یا ۱۵ تا سکه یا ۲۰۰ تا نقد

کاربری جدیدا به من تعلق گرفته 

اینکه هیچی نداره همه چی رو سپردن به دست خدا انگار

ملت چه پرو هستن ها پسرشون آس و پاس پامیشن براش میرن خواستگاری

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی دکمه برگشت داشت میشد رفت به اون روزایی که دلت میخواست و فرصت هایی که از دست دادی رو جبران کنی
1718