2726
عنوان

قصدش چیه؟؟اسکرین

484 بازدید | 22 پست

من وعشقم به خاطر مخالفت خانواده هامون جداشدیم یعنی به اجبار ۲‌هفته گذشت هیچ خبری ازش نبود بعد دیشب این پیامو بهم داد یعنی قصدش چیه؟🥺برام یه کلیپ هم فرستاده تنها موندم

من چندروز پیش استوری پیام های یکی که مزاحمم شده بود وحالشوگرفته بودم گزاشتم الانم واسم اینو فرستاده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه مزاحم شده طرف استوری گذاشتن داره چیو مبخوایید ثابت کنید

بچه ها من یه آرزوی خیلی‌ بزرگ دارم میشه برام صلوات بفرستید و دعام کنید خواهش میکنم 🙏 خیلی دلم می‌خواد به آرزوم برسم خیلی‌ تلاش کردم خدایا خودت کمکم کن بعد تو یاوری ندارم همه پارتی من تویی دستمو بگیر منو به خواستم برسون 🙏🙏🙏🙏🙏
2728

میخواد خودش رو قانع کنه که ارزشش رو داشته رهات کرده.

بهش بگو جدا شدیم. توقع نداشته باش تا اخر عمر به پات باشم

امضا بلد نیستم، انگشت میزنم.  https://www.ninisite.com/discussion/topic/7836215/%d8%ac%d9%88%da%a9-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%a7%d8%b2
میخواد خودش رو قانع کنه که ارزشش رو داشته رهات کرده. بهش بگو جدا شدیم. توقع نداشته باش تا اخر عمر ب ...

جدا شدیم ولی حواسش بهم هست نرم باکس دیگه ای 😕😐تامیام فراموشش کنم هی پیام میده واعصابم بهم میریزه😔

جدا شدیم ولی حواسش بهم هست نرم باکس دیگه ای 😕😐تامیام فراموشش کنم هی پیام میده واعصابم بهم میریزه😔

منم مث تو بودم تا میومدم فراموش کنم پیام میداد بلاکش کردم راحت شدم بااینکه دوسش داشتم چون میدونستم بهم نمیرسیم 

2706