2737
2734
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست

من هنوز عروسی نکردم ولی روزای آخر عقدم خیلی استرس آور بود و داغون الکی من دعوا میکردم بعد مامانم میگفت دختر نمیخوان که همین الان ببرنت نمیدونم چرا وحشی شده بودم با اینکه همسرم و دوست داشتم و خونمونم نزدیک مامانمه امیدوارم برا عروسی وحشی نشم😂😂

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه قدر تاپیکت حس خوب و آرامش بهم می ده. چون من ازدواجم اجباری بود خیلی خیلی اذیت بودم روزهای مرگ بو ...

الهی گلم دقیقا هرجور که باشه بازم سخته ازدواج نگرانی داره اصطراب داره غم دوری داره بعدم بسازی تو زندگی نسازی هزارجور مشکل هست توهم غصه شو نخور دیگه فداتشم❤

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
آخی😂 چند وقت یه بار میری پیش خانوادت تنهایی میری یا با همسرت؟

تا قبل کرونا هر چند ماه یکبار.

الان یکسال و خورده ای می شه نرفتم.

معمولا تنها

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2728
عزیزم دزسته خودم دارم پاره میشم از استرس ولی سعی کن بخاطر اونا اروم باشی

بخدا میخام حفظ ظاهر کنم ولی یهو میزنم زیر گریه

تپش قلب میگیرم

حالت تهوع میگیرم از استرس

اسی حالا که یه هفته دیگه عروسیته و این حالته کاراتو انجام دادی؟؟؟؟؟؟

بلانسبت شما شدم عین دیوونه ها زده به سرم،رد دادم😅😅😅

وای منکه واقعا انگار ذهنم خالی شده هرچی مادر سوهرم دیشب یه حرفو توصیح میداداصلا حتی صداشو نمیشنیدم خیلی حالم بد بود بخدا

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2738
من هنوز عروسی نکردم ولی روزای آخر عقدم خیلی استرس آور بود و داغون الکی من دعوا میکردم بعد مامانم میگ ...

عزیزم نمیخام بترسی ولی مطمن باش نزدیکای عروسی هم این اوضاع رو داری

وایییی از دست خودم کلافه شدم

منم داداشم سرباز مرزبانیه چقد خوشبختم از آشنایی با تو😊😊😊🌷🌷🌷🌷

چقد ما دوتا یکی هستیم 😂خوشبختم 

عزیزم اینا لخاطر فشار استرس وخستگیه...وقتی شوهرتو دوست داری بهترین جا برات خونه ی خودته ارامشی ک ‌‌‌‌‌پیش شوهرت داری رو هیچ جا دیگه پیدا نمیکنی ...مسئولیت زیاد سنگینی نداره ک بعدشم مگه چقد از خونه پدرت دوری؟؟مگه قراره برا همیشه بری؟؟منم ازدواج کردم تا چند شب اول با همسرم میرفتیم خونه پدرم میخابیدم و کلا بیشتر روز پیش خانوادم بودم کم کم فاصله گرفتم الان جوری شدم ک بدون همسرم هیچ جا نمیتونم بخابم  

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
مبارک باشه ان شاالله بهترین خاطره ها بشه برات.

مرسی دوست مهربونم😘😘

وای منکه واقعا انگار ذهنم خالی شده هرچی مادر سوهرم دیشب یه حرفو توصیح میداداصلا حتی صداشو نمیشنیدم خ ...

بقرآن منم دقیقا

وقتی میرم پیششون از بس تو فکرم اصلا هیچی نمیفهمم از اونجا

اسی یه سوال،توروخدا حس و حالت نسبت به خانواده شوهرت چیه؟؟؟؟؟

این ناراحتیه خودت باعث نشده از اونا یه جورایی بدت بیاد؟؟؟؟

من هنوز عروسی نکردم ولی روزای آخر عقدم خیلی استرس آور بود و داغون الکی من دعوا میکردم بعد مامانم میگ ...

😂😂منم روز عقدم مثل شمر شده بودم اصن اعصاب نداشتم 😂

2706