2703
2553
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
منم😭😭😭😭😭کاش نزدیک هم بودیم الان باهم میرفتیم یه جایی می نشستیم یه دل سیر داد میزدیم و گریه میکر ...

دقیقا دلشوره دارم شدید دیشب تا صب کابوس دیدم بیا همینجا باهم گریه کنیم😭

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
خودتون اهل کردستانی؟؟؟؟

نه والا تا حالا سمت غرب نرفتم حتی.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره دوبار. 😂 اولی خوب نبود جدا شدم. دومی فعلا که خدا رو شکر خوبه.  این ترس از ازدواج خیلی طبیع ...

خب خداروشکر عزیزم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
دقیقا دلشوره دارم شدید دیشب تا صب کابوس دیدم بیا همینجا باهم گریه کنیم😭

چه قدر تاپیکت حس خوب و آرامش بهم می ده.

چون من ازدواجم اجباری بود خیلی خیلی اذیت بودم روزهای مرگ بود برام.

همیشه فکر می کردم دیگران موقع عروسیشون مستی و خوشی دارند، اما با خواندن حرفای شماها دیدم نه تکه همسرت رو دوست داشته باشی هم عروسی استرس داره.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
منم دقیقا هر لحظه میخام کنسل کنم که تموم شه این استرسم میگم میرم کنسل میکنم و یه مدت میرم جایی تا ه ...

😂😂عزیزم این فکرا رو از ذهنت بیرون کن

2714
عجب سرگذشتی اگه تهرانی منم عروسیت دعوت کن 🤣🤣🤣🤣

اره وی کودکی سختی داشت😁

تهران نیستم بیرجندم حیف ولی بیا اینجام خوشال میشم باو😁

آخییی  خودتون حضوری برید دنبال داداشت بلکه مرخصی بدن

نمیشه اخه نظامیه خیلی سخت گیرن بعدم لب مرزه 😪

بخدا من چند وقته کلا خواب و خوراک ندارم بمیرم واسه مامانم  اونم همش غصه مو میخوره

عزیزم دزسته خودم دارم پاره میشم از استرس ولی سعی کن بخاطر اونا اروم باشی

اره وی کودکی سختی داشت😁 تهران نیستم بیرجندم حیف ولی بیا اینجام خوشال میشم باو😁

مبارک باشه ان شاالله بهترین خاطره ها بشه برات.

2706