2703
2553
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
دوست منم از کردستان رفت خراسان  یه دوستمم از خراسان به اردبیل خودمم راه دورم ولی از شما یه مق ...

اوه نه من اندازع دوستای شما دور نیستم

گفتم ۵۰۰ کیلومتر

۵ ساعت راهه اونا دیگه خیلی سخته شرایط شون😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج کرذین؟؟الان چطوره شوهرت

اره دوبار. 😂 اولی خوب نبود جدا شدم. دومی فعلا که خدا رو شکر خوبه.  این ترس از ازدواج خیلی طبیعیه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2456
خب تا ۷ رو که می گی پیش مامان بابات بودی. خونه شون نزدیک بود؟

اره تا 7 سالگی اونجا بودم ولی چیز زیادی یادم نیس فقط چون مامان بابام خیلی به داداشم توجه میکردن منو یادشوم میرفت منم خیلی ناراجت میشدم میرفتم پیش مامان بزرگم درد دل میکزدم😂دیگه یه روز مامان بزرگم عصبانی شد گفت حق نداری بری خونتون این شد که موندم ادنجا البته دلیل اصلیش این بود که با دختر همسایه مامان بزرگم رفیق فاب بودیم شبا هم پیش هم بودیم دیگه 😂منم دل نمیکندم تو خونمون خیلییی تنها بودم خیلی اصن هیچی باهام حرف نمیزد فقط یه داداش گوچولو بود که جیغ میزد و گریه میکرد . البته اون دوستمم به رحمت خدا رفت 😪

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
نه عزیزم غصه نمیخورم  اون موقعم فقط نگران ممامانم بودم رد شد رفت ولی بعضیا وقتا لجم میگی چرا هی ...

اره واقعا تو اینجور مواقع باید ادمارو شناخت

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
میخواستم همه چیو کنسل کنم. به وحشتی گرفته بود منو.

منم دقیقا هر لحظه میخام کنسل کنم که تموم شه این استرسم

میگم میرم کنسل میکنم و یه مدت میرم جایی تا همه آروم شن بعد برمیگردم،نمیکشنم که😅😅😅😅😐

2714
اره تا 7 سالگی اونجا بودم ولی چیز زیادی یادم نیس فقط چون مامان بابام خیلی به داداشم توجه میکردن منو ...

عجب سرگذشتی

اگه تهرانی منم عروسیت دعوت کن 🤣🤣🤣🤣

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
خب اول از بابت داداشت مطمن میشدی که چه تاریخی میاد مرخصی بعد وقت عروسی رو تعیین میکردی من که نمیتون ...

ببین ما 2 ابان بود مزاسممون اقواممون فوت کرد اون موقع نشد 

😅😅😅الهی  خوشبخت بشی عزیزم♥️♥️♥️

مرسی گلم 😘

اوه نه من اندازع دوستای شما دور نیستم گفتم ۵۰۰ کیلومتر ۵ ساعت راهه اونا دیگه خیلی سخته شرایط شون😥

پس من از شما دورترم 🤣🤣🤣🤣

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2706