2726
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
میگن عروس میرقصه خوشحالی میکنه نمیدونن کلی پشت سر ادم و جشن ادم و حرکات ادم حرف میزنن عقد کنین به خد ...

ارع واقعا ولی اگه عروسیم نگیریم باز حرفای بدتز میزنن مردمو که میشناسی

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
نه منم از7 سالگی تا 19 سالگی اصن پیش خونوادم نبودم . کلا هم مستقلم از نظر عاطفی زیاد وابسته نیستم ول ...

پس کجا زندگی میکردی پیش خانوادت نبودی؟؟؟پس دیگه بابت کیا و کجا نگرانی که میگی چطور ولش کنم؟؟؟؟؟؟؟.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدااااا به قران دقیقا حرفای من و میزنی خداشاهده الان که اینو مینویسم چشمام پر از اشک شده چون ا ...

چقد حرفات حرفای منه که. 😪خداکنه احساسمون عادی باشه . خدا کنههه

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

[QUOTE=217204252]😂😂منم باورت میشه بعضی وقتا به سرم میزنه زنگ بزنم ب شوهرم بگم ولش گن هنوز زوده نمیخاد عروسی بگیریم ...[/QUOT]

کاملا عادیِ همه همینن 😂😂 

من هربار همسرم انقدر حرف میزد تا آروم بشم باز چند روز بعد همون داستان 😂😂

اینکه کدوم بهتره یه مسئله ثابت و قطعی نیست حتی نمیشه مقایسه کرد ، طبیعتا هر کدوم در جای خودش هم مزایا هم معایب داره، اگر انتخابت خوب باشه از هر دوتا لذت بردی اگر نه دائم بفکر گذشته و تجرد هستی 

خودتو با این فکرهای مقایسه‌ای اذیت نکن، چون اصلا این دوتا قابل قیاس نیستن 😊😊

با دوستات وقت بگذرون، با خانواده، با مامانت بیشتر از همه کلا نذار تنها بمونی ، حتما هم یه دل سیر بشین گریه کن تو بغل مامان و بابات من از این یکی خیلی نتیجه خوب گرفتم دلم باز شد 😂

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
2728
حس تنها شدن نمی‌دونم چرا ولی بعد ازدواج فهمیدم. الکی بوده

جدی ؟کی میفهمی الکی بوده ؟عادی میشه؟

آخه شماها که اینو میگید روحیات قوی و خوبی دارین ،مستقل هستین حال دلتون آرومه من کلا آدم ناآروم و ا ...

کاش من اینی بودم که تو میگی! تو تو زندگی من باشی میفهمی من چقدر شکننده و داغونم ولی ادمیزاد باخیلی چیزا کنار میاد جوری که خودش بعدا باورش نمیشه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
کاش من اینی بودم که تو میگی! تو تو زندگی من باشی میفهمی من چقدر شکننده و داغونم ولی ادمیزاد باخیلی چ ...

ایشالله خب واسه منم اینجوری باشه

همش با چیزی که از خودم سراغ دارم فک میکنم نمیتونم

منم وقتی به این فک میکنم دیگه چاره ای ندارم و مجبورم تحمل کنم دق میکنم ولی به خودم دلداری میدم میگم ...

😂😂نه غصه نخور انشالله که اونقد بهمون خوش بگدره برنگردیم 😁میگم حس میکنم نامزدمم هین احساسای منو داره رفتارش عجیب شده بد احلاق شده

فضولی نباشه منظورت از امضا چیه؟ یعنی بچه ها رو از پرورشگاه گرفتی؟

نه عزیزم بچه‌های من از ازدواج اول همسرم هستن که خوشبختانه با ما زندگی میکنن 😊

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     
اسی چن سالته؟ اهل کدوم شهری؟؟؟؟؟ خواهر و برادر داری؟

23 سالمه بیرجندیم .اره یدونه داداش فقط دارم که فک کنم نرسه بیاد عروسیم😭تاپیکام گفتم توجی

😂😂نه غصه نخور انشالله که اونقد بهمون خوش بگدره برنگردیم 😁میگم حس میکنم نامزدمم هین احساسای منو دا ...

نه اتفاقا نامزد من ظاهرا خیلی آروم و خوبه

بهش گفتم ناراحت نیستی میخای از خونه مامانت جدا شی گفت نه والله😅

ایشالله خب واسه منم اینجوری باشه همش با چیزی که از خودم سراغ دارم فک میکنم نمیتونم

ایشالا...من راجب زایمانم مثل تو هستم...همش میگم نمیتونم ولی اگه هی بخوایم بگیم برامون خیلی سخت ترمیشه،بذار روال خودشو بره

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
23 سالمه بیرجندیم .اره یدونه داداش فقط دارم که فک کنم نرسه بیاد عروسیم😭تاپیکام گفتم توجی

چرا داداشت نیاد؟؟؟کجا رفته؟؟؟

من ۲۸سالمه

غرب ایرانم

سه تا بچه ایم با مامان و بابام

این ۴نفر اعضای خانوادم عشق منن،قربونشون برم

2706