2703
2553
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست
دقیقا افرین همین حسو دارم همه خوشحالن همش از عروسیم حرف میزنن ولی من میام تو خونموم میگم دیگه تموم ش ...

یا خدااااا

به قران دقیقا حرفای من و میزنی

خداشاهده الان که اینو مینویسم چشمام پر از اشک شده

چون اولین باره یکی حرفاش و حالش عین منه

دارم از خوشحالی بال در میارم که فقط من نیستم که اینجوریم

من وقتی باهام حرف میزنن در مورد کارای عروسی میگم ولم کنید

کاشکی دروغ باشه

همش میترسم دوام نیارم و بزنه به سرم و عین دیوونه ها زندگیمو به هم بزنم

چون من کلا تو کاری یا چیزی اذیت شم و طاقت نیارم ولش میکنم،همیشه اینجوری بودم

خواستی یه نگاه بنداز به تاپیکام ببین من چن وقته بابت این مسئله درگیرم و عذاب میبینم

ما چیزی به نام روز اخر نداشتیم😂 عقد و خواستگاری جدی کلا تجربه نکردم اومد،محضر گرفتیم،به خانواده خ ...

چقد جالب. خوبه اینجوری الان من دارم از استرس پودر میشم حس میکنم شوهرمم همین حسو داره 😕😕مرسی گلم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم اگر یکی استراحت مطلق باشه بعدش مامانتم خیلی باهاش خوب نباشه و عروسیت نیاد نظرتون راجع بهش چیه؟م ...

فک کن مامان طرف خیلی کینه ای باشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2456
طبیعیه. ولی روزای اخر اصلا برامن نمی گذشت دوست داشتم هرچی زودتر برم خونه خودم😐

ببین منم هم دوس دارم برم خونه خودم هم ازمسئولیتش وحشتناک میترسم 😭از دوری خونوادم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
توروخدا اونایی که این دوران رو پشت سر گذاشتن بهمون دلداری بدین یعنی من طاقت میارم دوری از خانوادم ر ...

فک میکنم کم کم عادت کنیم دیگه ینی چاره ای نیست

من هنوز تاااازه وارد هفته 6 شدم نترسون منو😂

🤣نگفتم که ترسناکه گفتم ادم فقط دوست داره تموم بشه،البته منم تاحالا زایمان نکردم و از شما چه پنهون خواهر مثل سگ میترسم🤣

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
فک میکنم کم کم عادت کنیم دیگه ینی چاره ای نیست

منم وقتی به این فک میکنم دیگه چاره ای ندارم و مجبورم تحمل کنم دق میکنم ولی به خودم دلداری میدم میگم اصلا خودمو اذیت نمیکنم اگه طاقت نیاوردم برمیگردم و هیچکسی هم نمیتونه هیچی بگه بهم😅😅😅

2714
حست کاملا طبیعیِ نگران نباش، بلاخره ازدواج خودش یه بحران حساب میشه و طبیعیِ که آدم رفتارهای ضد و نقی ...

😂😂منم باورت میشه بعضی وقتا به سرم میزنه زنگ بزنم ب شوهرم بگم ولش گن هنوز زوده نمیخاد عروسی بگیریم😂👀بنظرت چقد طول میکشه عادی بشه ؟؟بعد عروسی بهتره یا قبلش

هیچی آرزو داشتم زودتر برم خونه خودم راحت بشم بس که مادرم منو زجر میداد

منم مامانم خیلی غر میزنه اخه خیلی حساسه و وسواس داره منم همین حسو داشتم الان پشیمون شدم😐

توروخدا اونایی که این دوران رو پشت سر گذاشتن بهمون دلداری بدین یعنی من طاقت میارم دوری از خانوادم ر ...

من اول ازدواجم ۵ ساعت ونیم از خانوادم دور بودم!طاقت میارم چیه معلومه میتونی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
حست کاملا طبیعیِ نگران نباش، بلاخره ازدواج خودش یه بحران حساب میشه و طبیعیِ که آدم رفتارهای ضد و نقی ...

فضولی نباشه منظورت از امضا چیه؟

یعنی بچه ها رو از پرورشگاه گرفتی؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
آخه شما شخصیت مستقلی داشتی لابد من به شددددددت وابسته هستم به خانوادم

نه منم از7 سالگی تا 19 سالگی اصن پیش خونوادم نبودم . کلا هم مستقلم از نظر عاطفی زیاد وابسته نیستم ولی نمیدونم چم شده تازه خونمون نزدیک همه 

من اول ازدواجم ۵ ساعت ونیم از خانوادم دور بودم!طاقت میارم چیه معلومه میتونی

آخه شماها که اینو میگید روحیات قوی و خوبی دارین ،مستقل هستین

حال دلتون آرومه

من کلا آدم ناآروم و استرسی هستم و به شدتتت به خانوادم وابسته هستم .در برابر هرگونه تغییری آدم سخت و مقاومی هستم و خوشم نمیاد از تغییر

2706