2410
2553
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 170 پست

حست کاملا طبیعیِ نگران نباش، بلاخره ازدواج خودش یه بحران حساب میشه و طبیعیِ که آدم رفتارهای ضد و نقیض نشون بده 

اما سعی کن بهشون اهمیت ندی چون کاذب هستن 

من خودم لحظات آخر صدبار زنگ زدم به همسرم که نه الان زوده من پشیمون شدم، بیچاره را کشتم تا بلاخره ازدواج کردیم 😂😂😂😂

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

فقط میخواستم زودی تموم بشه برم خونم و کنار شوهرم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییییی یاخدا  عنوانت رو دیدم خیلیییی خوشحال شدم چقد شبیه منه حال الانت آخه هیچوقت هیچکی درک ...

دقیقا افرین همین حسو دارم همه خوشحالن همش از عروسیم حرف میزنن ولی من میام تو خونموم میگم دیگه تموم شد 23 سال اینجا بودم چجوری بزم اصن حالم خوب نیست همش میگم اگه شب عزوسی برنگردم خونمون بخوابم که مامانم ناراحت میشا 😰

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2720
حالا خوبه شوهرتو می خوای انگار. من که نمی خواستمش برام مرگ بود

الهی عزیزم نمیتونم ک کنم چی کشیدی😭

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
عروسی نگیریم کلا بهتره ب نظرم چیه اخه اه 

فقط استرس

2714
زایمانم همونجوریه🤣

من هنوز تاااازه وارد هفته 6 شدم نترسون منو😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
ما چیزی به نام روز اخر نداشتیم😂 عقد و خواستگاری جدی کلا تجربه نکردم اومد،محضر گرفتیم،به خانواده خ ...

قبلش آشنا بودین یا غریبه؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
من انقدر سرم شلوغ بود و کارام قاطی پاطی اصلا وقت نمیکردم فکر کنم فقط کار میکردم افتضاح بود چهارشنب ...

منم هفته دیگه عزوسیمه هنوز جهازم نچیدم که . هنوزکلی کار داریم ولی استرس دارم 

افرین منم فقط میخاپ تموم شه بره الان . اصن دوس ندارم این موقعتیو

اره بابا چیه فقط استرس و .... سرخودتو گرم کن این روزاهم میگذره ان شالله به سلامتی!

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
از استرس نشات میگیره که خیلی عادیه . سعی کن تاپیک های مربوط به برنامه ریزی و سازماندهی خونه رو بخون ...

مرسی عزیزم کامنتت خیلی دلمو گرم گرد💚

منم هفته دیگه عزوسیمه هنوز جهازم نچیدم که . هنوزکلی کار داریم ولی استرس دارم 

میگم اگر یکی استراحت مطلق باشه بعدش مامانتم خیلی باهاش خوب نباشه و عروسیت نیاد نظرتون راجع بهش چیه؟من همین هفته شرایط مشابهی دارم.خواستم ببینم.چقد بده که نمیرم😶

2706