2726

من خیلی حس بدی دارم نگرانم با اینکه برا این لحظات روز شماری میکردم الان حس میکنم دارم میرم تو جهنم . حس میکنم قراره یدفه کلی مسئولیت بریزه سرم حس جدایی دارم برا همیشه از خونوادم . خیلی بده اصلا حالم خوب نیس 😭😭😭

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

فقط میخواستم تموم بشه برهههههه

خواهر شوهرمم همینطور بود😂

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واییییی یاخدا 

عنوانت رو دیدم خیلیییی خوشحال شدم

چقد شبیه منه حال الانت

آخه هیچوقت هیچکی درکم نکرده

واسه هرکی میگم میخنده

منم دارم دق میکنم

شب و روز ندارم

میخام همه چیز دروغ باشه

میخام شب عروسیم مثل همیشه با خانواده م برگردم خونه و برم سر جای خودم بخوابم😭😭😭😭

حالا خوبه شوهرتو می خوای انگار.

من که نمی خواستمش برام مرگ بود

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

من انقدر سرم شلوغ بود و کارام قاطی پاطی اصلا وقت نمیکردم فکر کنم فقط کار میکردم

افتضاح بود

چهارشنبه عروسیم بود تازه شنبه خونه رو تحویل دادند که تمیزکنیم و جهاز بچینیم

یه عالمه مهمونم از شهرستان اومد خونمون

تازه سه شنبش هم حنابندون بود 

خیلی اذیت شدم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
فقط میخواستم تموم بشه برهههههه خواهر شوهرمم همینطور بود😂

زایمانم همونجوریه🤣

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

از استرس نشات میگیره که خیلی عادیه .

سعی کن تاپیک های مربوط به برنامه ریزی و سازماندهی خونه رو بخونی .

این روزا خیلی برای خودت و همسرت و زندگی مشترکتون دعا کن ، با خدا بیشتر حرف بزن . روز عروسی هم بیخیال باش و خوشبگذرون .

خوشبخت باشی❤

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

ما چیزی به نام روز اخر نداشتیم😂

عقد و خواستگاری جدی کلا تجربه نکردم

اومد،محضر گرفتیم،به خانواده خبر دادیم که ما فلان روز وقت گرفتیم،خانواده اومد،بله رو گفنیم و تمام😂😂

خوشحال باش عزیزم،قراره چیزای جدید و قشنگی رو تجربه کنی

خوشبخت بشید

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
فقط میخواستم تموم بشه برهههههه خواهر شوهرمم همینطور بود😂

افرین منم فقط میخاپ تموم شه بره الان . اصن دوس ندارم این موقعتیو

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
توروخدا اونایی که این دوران رو پشت سر گذاشتن بهمون دلداری بدین یعنی من طاقت میارم دوری از خانوادم ر ...

اره 

چیزی نیست که 

من از زمان مجردی که 18سالم بود تا 26سالگی که ازدواج کردم و همینطور ادامه داره،اره خانواده دور بودم 

خیلیم خوبه

عادت میکنی

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2706