2237
2217
عنوان

حستون تو روزای اخر منتهی به عروسیتون چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 170 پست
عروسی نگیریم کلا بهتره ب نظرم چیه اخه اه 

فقط استرس

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

ما چیزی به نام روز اخر نداشتیم😂 عقد و خواستگاری جدی کلا تجربه نکردم اومد،محضر گرفتیم،به خانواده خ ...

قبلش آشنا بودین یا غریبه؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2215
من انقدر سرم شلوغ بود و کارام قاطی پاطی اصلا وقت نمیکردم فکر کنم فقط کار میکردم افتضاح بود چهارشنب ...

منم هفته دیگه عزوسیمه هنوز جهازم نچیدم که . هنوزکلی کار داریم ولی استرس دارم 

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       
افرین منم فقط میخاپ تموم شه بره الان . اصن دوس ندارم این موقعتیو

اره بابا چیه فقط استرس و .... سرخودتو گرم کن این روزاهم میگذره ان شالله به سلامتی!

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی مامانم و تو دلیام دعا کنید لطفا😍
از استرس نشات میگیره که خیلی عادیه . سعی کن تاپیک های مربوط به برنامه ریزی و سازماندهی خونه رو بخون ...

مرسی عزیزم کامنتت خیلی دلمو گرم گرد💚

منم هفته دیگه عزوسیمه هنوز جهازم نچیدم که . هنوزکلی کار داریم ولی استرس دارم 

میگم اگر یکی استراحت مطلق باشه بعدش مامانتم خیلی باهاش خوب نباشه و عروسیت نیاد نظرتون راجع بهش چیه؟من همین هفته شرایط مشابهی دارم.خواستم ببینم.چقد بده که نمیرم😶

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
دقیقا افرین همین حسو دارم همه خوشحالن همش از عروسیم حرف میزنن ولی من میام تو خونموم میگم دیگه تموم ش ...

یا خدااااا

به قران دقیقا حرفای من و میزنی

خداشاهده الان که اینو مینویسم چشمام پر از اشک شده

چون اولین باره یکی حرفاش و حالش عین منه

دارم از خوشحالی بال در میارم که فقط من نیستم که اینجوریم

من وقتی باهام حرف میزنن در مورد کارای عروسی میگم ولم کنید

کاشکی دروغ باشه

همش میترسم دوام نیارم و بزنه به سرم و عین دیوونه ها زندگیمو به هم بزنم

چون من کلا تو کاری یا چیزی اذیت شم و طاقت نیارم ولش میکنم،همیشه اینجوری بودم

خواستی یه نگاه بنداز به تاپیکام ببین من چن وقته بابت این مسئله درگیرم و عذاب میبینم

ما چیزی به نام روز اخر نداشتیم😂 عقد و خواستگاری جدی کلا تجربه نکردم اومد،محضر گرفتیم،به خانواده خ ...

چقد جالب. خوبه اینجوری الان من دارم از استرس پودر میشم حس میکنم شوهرمم همین حسو داره 😕😕مرسی گلم

میگم اگر یکی استراحت مطلق باشه بعدش مامانتم خیلی باهاش خوب نباشه و عروسیت نیاد نظرتون راجع بهش چیه؟م ...

فک کن مامان طرف خیلی کینه ای باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طبیعیه. ولی روزای اخر اصلا برامن نمی گذشت دوست داشتم هرچی زودتر برم خونه خودم😐

ببین منم هم دوس دارم برم خونه خودم هم ازمسئولیتش وحشتناک میترسم 😭از دوری خونوادم

توروخدا اونایی که این دوران رو پشت سر گذاشتن بهمون دلداری بدین یعنی من طاقت میارم دوری از خانوادم ر ...

فک میکنم کم کم عادت کنیم دیگه ینی چاره ای نیست

من هنوز تاااازه وارد هفته 6 شدم نترسون منو😂

🤣نگفتم که ترسناکه گفتم ادم فقط دوست داره تموم بشه،البته منم تاحالا زایمان نکردم و از شما چه پنهون خواهر مثل سگ میترسم🤣

ای کولیک ای کولیک،ننگ به نیرنگ تو،خون همه مادران میچکد از چنگ تو
فک میکنم کم کم عادت کنیم دیگه ینی چاره ای نیست

منم وقتی به این فک میکنم دیگه چاره ای ندارم و مجبورم تحمل کنم دق میکنم ولی به خودم دلداری میدم میگم اصلا خودمو اذیت نمیکنم اگه طاقت نیاوردم برمیگردم و هیچکسی هم نمیتونه هیچی بگه بهم😅😅😅

حست کاملا طبیعیِ نگران نباش، بلاخره ازدواج خودش یه بحران حساب میشه و طبیعیِ که آدم رفتارهای ضد و نقی ...

😂😂منم باورت میشه بعضی وقتا به سرم میزنه زنگ بزنم ب شوهرم بگم ولش گن هنوز زوده نمیخاد عروسی بگیریم😂👀بنظرت چقد طول میکشه عادی بشه ؟؟بعد عروسی بهتره یا قبلش

هیچی آرزو داشتم زودتر برم خونه خودم راحت بشم بس که مادرم منو زجر میداد

منم مامانم خیلی غر میزنه اخه خیلی حساسه و وسواس داره منم همین حسو داشتم الان پشیمون شدم😐

1718