2204
2217

من خیلی حس بدی دارم نگرانم با اینکه برا این لحظات روز شماری میکردم الان حس میکنم دارم میرم تو جهنم . حس میکنم قراره یدفه کلی مسئولیت بریزه سرم حس جدایی دارم برا همیشه از خونوادم . خیلی بده اصلا حالم خوب نیس 😭😭😭

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       

فقط میخواستم تموم بشه برهههههه

خواهر شوهرمم همینطور بود😂

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر.تونستید یه دعا از ته دل و یه صلوات برای سلامتی مامانم و تودلیام کنین ممنونتون میشم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

واییییی یاخدا 

عنوانت رو دیدم خیلیییی خوشحال شدم

چقد شبیه منه حال الانت

آخه هیچوقت هیچکی درکم نکرده

واسه هرکی میگم میخنده

منم دارم دق میکنم

شب و روز ندارم

میخام همه چیز دروغ باشه

میخام شب عروسیم مثل همیشه با خانواده م برگردم خونه و برم سر جای خودم بخوابم😭😭😭😭

2240

حالا خوبه شوهرتو می خوای انگار.

من که نمی خواستمش برام مرگ بود

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

من انقدر سرم شلوغ بود و کارام قاطی پاطی اصلا وقت نمیکردم فکر کنم فقط کار میکردم

افتضاح بود

چهارشنبه عروسیم بود تازه شنبه خونه رو تحویل دادند که تمیزکنیم و جهاز بچینیم

یه عالمه مهمونم از شهرستان اومد خونمون

تازه سه شنبش هم حنابندون بود 

خیلی اذیت شدم

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

از استرس نشات میگیره که خیلی عادیه .

سعی کن تاپیک های مربوط به برنامه ریزی و سازماندهی خونه رو بخونی .

این روزا خیلی برای خودت و همسرت و زندگی مشترکتون دعا کن ، با خدا بیشتر حرف بزن . روز عروسی هم بیخیال باش و خوشبگذرون .

خوشبخت باشی❤

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2050

ما چیزی به نام روز اخر نداشتیم😂

عقد و خواستگاری جدی کلا تجربه نکردم

اومد،محضر گرفتیم،به خانواده خبر دادیم که ما فلان روز وقت گرفتیم،خانواده اومد،بله رو گفنیم و تمام😂😂

خوشحال باش عزیزم،قراره چیزای جدید و قشنگی رو تجربه کنی

خوشبخت بشید

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
فقط میخواستم تموم بشه برهههههه خواهر شوهرمم همینطور بود😂

افرین منم فقط میخاپ تموم شه بره الان . اصن دوس ندارم این موقعتیو

گروه نارنجی✨وزن فعلی 70(12\10\1400)..هدف اولیه 65💪  .. .وزن هدف نهایی  55👊 . قد 165. 💛 قوی تر از بهونه هات باش💫🌚🌑🌒🌓🌔🌝                  22 آذر ....20 دی ....                                       
توروخدا اونایی که این دوران رو پشت سر گذاشتن بهمون دلداری بدین یعنی من طاقت میارم دوری از خانوادم ر ...

اره 

چیزی نیست که 

من از زمان مجردی که 18سالم بود تا 26سالگی که ازدواج کردم و همینطور ادامه داره،اره خانواده دور بودم 

خیلیم خوبه

عادت میکنی

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2233

حست کاملا طبیعیِ نگران نباش، بلاخره ازدواج خودش یه بحران حساب میشه و طبیعیِ که آدم رفتارهای ضد و نقیض نشون بده 

اما سعی کن بهشون اهمیت ندی چون کاذب هستن 

من خودم لحظات آخر صدبار زنگ زدم به همسرم که نه الان زوده من پشیمون شدم، بیچاره را کشتم تا بلاخره ازدواج کردیم 😂😂😂😂

من یک مادرم، مادری بدون زایمان اما عاشق فرزندانم. حس شیرین مادریم را با هیچ لذتی تغییر نخواهم داد.     

فقط میخواستم زودی تموم بشه برم خونم و کنار شوهرم 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
واییییی یاخدا  عنوانت رو دیدم خیلیییی خوشحال شدم چقد شبیه منه حال الانت آخه هیچوقت هیچکی درک ...

دقیقا افرین همین حسو دارم همه خوشحالن همش از عروسیم حرف میزنن ولی من میام تو خونموم میگم دیگه تموم شد 23 سال اینجا بودم چجوری بزم اصن حالم خوب نیست همش میگم اگه شب عزوسی برنگردم خونمون بخوابم که مامانم ناراحت میشا 😰

حالا خوبه شوهرتو می خوای انگار. من که نمی خواستمش برام مرگ بود

الهی عزیزم نمیتونم ک کنم چی کشیدی😭

2241