2733
2734
عنوان

ماشین دنا+ یا L90 یا خرید طلا برای پس انداز؟ کدومش؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 56 پست
ماشين زور خودشو زده اصطحلاك تصادف دزدي هزينه

میگم با وجود همه اینا بازارش هنوزم خوبه

ولی خب طلا درهرصورت بهتره بعنوان سرمایه 

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پراید ۱۱۱ داریم، بفروشیم ماشین گرونتر میتونیم بخریم، به نظرت ماشینو عوض نکنیم طلا بخریم؟

دنا بخر 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
پراید ۱۱۱ داریم، بفروشیم ماشین گرونتر میتونیم بخریم، به نظرت ماشینو عوض نکنیم طلا بخریم؟

ماشین بخر به نظرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2738
چرا عزیز تو ایران میشه داره قیمتاشون هر روز میره بالا ما ماشینمونمو سال ۹۷ خریدیم ۵۲ میلیون الان بخو ...

اره عزیزم ولی دور از جون خدایی نکرده با یه تصادف یا دزدی دیگه چیزی ازش نمیمونه

ماشین سرمایه حساب نمیشه عزیزم.اگه پولتون به ی تیکه زمین میرسه زمین اگه نه طلا بدون اجرت بگیر

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
اره عزیزم ولی دور از جون خدایی نکرده با یه تصادف یا دزدی دیگه چیزی ازش نمیمونه

خب اینم هست ولی اینجور اتفاقا هم که همیشه نمیفته .

خود من به شخصه ترجیح میدم پولمو سکه بخرم.

آخه قیمت ماشین خیلیییی بالا می‌ره که، پراید ۱۱۱ رو ۲۱ میلیون خریدیم الان ببین چنده

احتمال تصادف و دزدی رو هم در نظر بگیر و ایکه مملکت قانون درست حسابی نداره یه دفعه نمیدونم یه چیزی تصویب میکنن قیمتش میاد پایین

بستگی به هدفتون داره اگر قراره استفاده کنید و لذت ببرید قطعا ماشین بگیرید که البته افزایش قیمت هم پیدا میکنه اگر هدفتون صرفا سرمایه گزاریه و جای امن برای نگهداری دارید فقط سکه بخرید نه طلا

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2706