2703
2553

ماشین بخریم؟ (کدومش بهتره؟ ال ۹۰ یا دنا+ معمولی)

یا اینکه کلا واسه خودم طلا بخرم

ماشین یا طلا؟ کدومو سرمایه کنم؟ میخوایم چند سال دیگه بفروشیم خونه بزرگتر بگیریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

قطعا ماشین بهتره.

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2714

اگه ماشین احتیاج داری دنا بخر اگه احتیاج نداری همون طلا بخر 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
ماشين سرمايه نيست

پس چیه؟

تو این بازار ایران ک هر روز داره قیمتا چند برابر میشه

۵سال پیش ما ماشین خریدیم۱۰۰تومن الان همینو حداقل۷۰۰میخرن😐

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

ماشین خیلی زود بالا میره، طلا رو همیشه قیمتش رو کم میکنن

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706