2737
2734
عنوان

دارم روانی میشم چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 47 پست
این جمع هر وقت میایم شهرستان  زنگ میزنن همش پیش همن  گاهی دخترعموم میاد پیش من مردا میرن ...

صد درصد این کار کردن . چند سال پیشم شوهرم با یه جمع اینجوری دوست بود . ده بار گند کاراشون در اومد. . 😏😏😏البته شوهر من فقط یک بار انجام داده بود . اونم وقتی عقد بودیم بعدش دیگه روش نشده بود . وگرنه دلش میخواست 😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو از کجا فهمیدی؟؟؟

برادرم پسر داییم اینا بهم میگفتن . چون دوستاش میشناختن . البته اینا خودشونم اون کاره بودن 😏وگرنه از کجا میخواست بفهمن . همه دستشون تو یه کاسه بود. با هم معتاد شده بودن 😏😏. خدا رو شکر چند نفری از اون جمع یا مردن یا رفتن شهرای دیگه . جمعشون خراب شد . البته اونی که مال عقد بود خودش گفت برام 

هر کاری‌میکنم باورم نمیشه که اینکاره باشه

عزیزم اینا اگه اینکاره بودن نفری یه بوق نمیگرفتن دستشون اعلام کنن. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
برادرم پسر داییم اینا بهم میگفتن . چون دوستاش میشناختن . البته اینا خودشونم اون کاره بودن 😏وگرنه از ...

خدا رو شکر بهم ریخته 

منم به دخترعموم گفتم که دیگه نذاره با شوهر من بگرده 

البته میدونم زود خر میشه و الکی باور میکنه 

ولی خودم دیگه شهرستان نمیرم 

2738
ن جلو زبونشونو نمیتونن بگیرن 

خوب پس اگه جلو‌ زبونشون رو نمیتونن بگیرن بار اولشون بوده اونم نکردن که. خودتو چرا الکی ناراحت میکنی؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خوب پس اگه جلو‌ زبونشون رو نمیتونن بگیرن بار اولشون بوده اونم نکردن که. خودتو چرا الکی ناراحت میکنی؟ ...

نمیدونم کاش اینجوری باشه 

ولی زیر بار نمیره اون قهر کرده 😖

کلا یکم مشکل داشتم باهاش اینم اضافه شد .

خدا رو شکر بهم ریخته  منم به دخترعموم گفتم که دیگه نذاره با شوهر من بگرده  البته میدونم ...

کار خوبی میکنی . الانم سختش نکن . فعلا که گفتن کاری نکردن توم باور کن و زندگیتو خراب نکن ‌. اما بهش بگو دیگه دوست ندارم با شوهر دختر عموم رفت امد کنی . 

کار خوبی میکنی . الانم سختش نکن . فعلا که گفتن کاری نکردن توم باور کن و زندگیتو خراب نکن ‌. اما بهش ...

خودش دیگه گفته رفت و امد نمیکنم 

ولی اعصابم خیلی خورده 

احساس میکنم خیلی ساده م 

نمیدونم کاش اینجوری باشه  ولی زیر بار نمیره اون قهر کرده 😖 کلا یکم مشکل داشتم باهاش اینم اضا ...

تو پیش خودت بدون کاری نکرده ولی به اون بروز نده. حرفشم قشنگ نبوده. اگه کارتون به جای باریک نمیکشه، تا عذرخواهی نکرده باهاش صحبت نکن. 

ن دیگه نمیرم خونه م تا به غلط کردن نیوفته  کلا تا مشکلم حل نشه دیگه نمیرم

هر کاری میکنی اول نتیجه شو بسنج بعد انجام بده. 

2706