2703
2553
عنوان

دارم روانی میشم چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 47 پست

چه همشونم رفتن سریع گذاشتن کف دست زناشون.😅 خیالت راحت از ابن جماعتی که تو گفتی خیانتکار درنمیاد. خیانتکار باید لااقل یه کم‌ زرنگ باشه دو روزه لو‌ نره.😅

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
ن کلا باههش مشکل دارم  هیچی نگفتم به کسی

پس مامانت از کجا می‌دونه؟

عزیزم مشکلات زندگی رو باید خودتون حل کنید. هیچ وقت هم از خونه قهر نکنید. حتی اگر نمیتونی ببینیش بعنوان قهر نرو از خونه. مثلا بگو می‌خوام برم دلم باز بشه یا دلم برای پدر مادرم تنگ شده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه چند نفر بودن عجبا😐

نمیدونم 

اوهوم بیشعور واقعی اینان 

الانم میگه ابرومو بردی پیش دخترعموم هرچی بوده گفتی 

من نگفتم چیزی فقط یکم گفتم تا اون یگه 

ولی به شوهرم گفتم هرچی گفتی رو گفتم بهش 

پس مامانت از کجا می‌دونه؟ عزیزم مشکلات زندگی رو باید خودتون حل کنید. هیچ وقت هم از خونه قهر نکنید. ...

نگفتم جوری که بفهمه شوهرم اینجوریه 

بحث دخترعموم شد با شوهرش دعواشون شده و به شوهرم زنگ زد و گفت بگو چیشده اون روز .گوشیش رو اسپیکر بود که زنش بشنوه 

مادرم یکم پرسید سربسته گفتم مامانمم گفت بیکاری و .‌

2456
اره ولی شوهرم نگفت که منم باهاشون بودم  اونم اینحوری به زنش گفته یود

خوب همه همینو میگن دیگه. نمیان بگن من بودم که. میگن همه بودن بجز من. یعنی اینا دهنشون اندازه یه هفته چفت و بست نداشته. 😅

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

جفتشون خواستن خیانت کنن . قبلا  هم این کار کردن . مگه قلیونی چیزیه بخوان دسته جمعی بکشن 😏😏یا گفتن بیا دور هم جمع شیم چه غلطی بکنیم . اینا قبلا هم این برنامه کثیف داشتن . الانم . یه گندی زدن . اومدن خودشون گفتن که مثلا بعدا لو رفتن بگن ما نبودیم . 

2714
نگفتم جوری که بفهمه شوهرم اینجوریه  بحث دخترعموم شد با شوهرش دعواشون شده و به شوهرم زنگ زد و گ ...

ببین عزیزم تا وقتی کسی مشکلات شما رو نمیدونه یه حرمت هایی هست که اگر بشکنه و خجالت ها بریزه دیگه نمیشه اون زندگی رو جمع کرد. در ثانی توی جمع های مردهای جوون خیلی ممکنه این حرفا پیش بیاد و برای اینکه به خیال خودشون عقب نیفتند همه ظاهراً پایه باشند. (البته درست نیست اصلاً)ولی معمولاً در حد حرفه و به عمل نمی‌رسه. خیلی بزرگش نکن.

جفتشون خواستن خیانت کنن . قبلا  هم این کار کردن . مگه قلیونی چیزیه بخوان دسته جمعی بکشن 😏😏یا ...

این جمع هر وقت میایم شهرستان 

زنگ میزنن همش پیش همن 

گاهی دخترعموم میاد پیش من مردا میرن خونه ی اونا شی میخوابن برا همین منم فک میکنم قبلا هم از این کارا کردن

نمیدونم  اوهوم بیشعور واقعی اینان  الانم میگه ابرومو بردی پیش دخترعموم هرچی بوده گفتی&nb ...

وقتی گفت ابروم . چنان جیغ بکش سرش . دهنشو ببنده . بگو از چیزی حرف بزن که داشته باشی . تو رفتی زن بیاری . بعد من ابروتو بردم ؟ میخواست از این غلطا نکنی . بیجا کردی حتی شوخی کردی . مگه این کم حرفیه . 

ن اونم به زنش‌گفته  ولی من تا گفت فهمیدن خودشم یه غلطایی کرده

خوب منم همینو دارم میگم. همه به زنای خودشون میگن فلانیا بودن من فقط نبودم. این یعنی خودشم بوده، الان نمیتونه جلو زبونشو بگیره و می‌خواد تعریف کنه. 

بگو زرمفت نزن‌بابا گندو‌ خودت زدی‌ زبونتم درازه

اوهوم دست پیش گرفته 

فک میکنه باز من کوتاه میام .دیشب بعد از شام اومد خونه ی مامانم .انگار ن انگار نشسته بود شوخی میکرد با بقیه

بعدش که رفت گفت میای گفتم ن

از همین زورم میگیره

وقتی گفت ابروم . چنان جیغ بکش سرش . دهنشو ببنده . بگو از چیزی حرف بزن که داشته باشی . تو رفتی زن بیا ...

اینقد بخدا عین بیشعورا حرف میزنه دیگه جلوش حرفی ندارم بزنم .انگار کلمه کم میارم 

2706