2726
عنوان

😍صبحتو با این پیاما شروع کنی💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 2741 بازدید | 201 پست
ایناز فقط بگو سعید الان بخونه من تشنه هست نه ؟؟؟😘😂😂😂😂😑😑

بیا همشو بزارم بزن توسرم😂😡🖐🏻🤦🏻‍♀️اینم ادامه چت دیشبی

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیشب تب کرده به منم نگفنه سعید براش دکتر برده داشتم روانی میشدم

خب آجی تب تو کرونا طبیعیه قربونت تو بجز گریه چیکار میکردی .

آیناز میدونستی قبل اشناییمون من کرونا گرفته بودم مهدیه اینا همه میدونستن من بیهوش شدم بستری شدم چن روز بعد باهم آشنا شدیم 

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد
خب آجی تب تو کرونا طبیعیه قربونت تو بجز گریه چیکار میکردی . آیناز میدونستی قبل اشناییمون من کرونا گ ...

الهی من فداتبشم من خودمم دوماه پیش گرفتم

بمیرم برات 

نمیدونم چرا نگرانیم واسه صابر تمومی نداره الان تو زنگی که زدم میگه من خوب میشم و بیام ببینم نیم کیلو لاغر کردی میکشمت😂

الهی من فداتبشم من خودمم دوماه پیش گرفتم بمیرم برات  نمیدونم چرا نگرانیم واسه صابر تمومی ندار ...

خدانکنه نفس 

انشالله که بهترم میشه آیناز اگه استرس تو رو بگیره حالش بدتر میشه گناه داره 

حتی اگر از دوریت این دل بمیرد ، عاشق محال است ک فراموشی بگیرد

سلام عشق دلم نگران نباش به خدا آنی جان خواهری من نمی تونم ببینم تو ناراحتی عزیزلم باور کن صابر خوب میشه من گرفتم نازی گرفته خالم همسرش دخترخاله هام هممون گرفتیم خوب شدیم تبم که طبیعیه جانان من نفس ریحان هیچیییییی نیست اما نازدار بلا چه پیامای قشنگی عالییییی اول صبح با پیامای صابر برای تو کلی خوشحال شدم 🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘💜💜💜

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
خدانکنه نفس  انشالله که بهترم میشه آیناز اگه استرس تو رو بگیره حالش بدتر میشه گناه داره

اره اجی خودمم فهمیدم نگرانمه کنترل میکنم چشم 

دیشب میخواستم بپیچونم برم پیشش نشد محمد چسبم شده بود😂😂😂

خدانکنه نفس  انشالله که بهترم میشه آیناز اگه استرس تو رو بگیره حالش بدتر میشه گناه داره

اره استرس خیلی بده ...کرونا صابرو اذیت نمیکنه این گریه های آنی که داره اونو ناراحت میکنه

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
سلام عشق دلم نگران نباش به خدا آنی جان خواهری من نمی تونم ببینم تو ناراحتی عزیزلم باور کن صابر خوب م ...

فداتششم ریحانه من مرسی از نگرانیات

خودمم شارژ شدم اصلا 😍😍😍😍

فداتششم ریحانه من مرسی از نگرانیات خودمم شارژ شدم اصلا 😍😍😍😍

خدانکنه مهربون 💚💚💚💚

2706