2204
2217
عنوان

😍صبحتو با این پیاما شروع کنی💜💜💜💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 2711 بازدید | 201 پست
الهی عزیزم عشقتون پایدار❤😍😍 نگران نباش عزیزم خوب میشه نترس ماهم بعدعقدم که برج دوازده پارسال بود ...

سلام عزیز 

ممنونم 

نه خونه خودشه پیشم نیست نامزدیم عروسی نکردیم

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜
سلام عزیز  ممنونم  نه خونه خودشه پیشم نیست نامزدیم عروسی نکردیم

آهان گلم فدات بشم انشالله هرچه زودتر بری پیشش❤😘😘

انشالله خوشبخت بشی😘

میشه بپرسم چندسالته؟

گلم برامنم دعاکن فداتم

دلم خیلی گرفته ...😢خدایا من یه دختر ۱۷سالم چرا باید انقد غصه بخورم😔توروخدا هرکی امضامو میخونه برام دعاکن انشالله شوهرم باهام خوب بشه بهم توجه کنه😢😔بگیدمنم براتون صلوات میفرستم
اینم سومیش🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

الهی جونممممممم عزیزممممم ، دورتون بگردم من الهی 

چه عشق نابی !!! 

عزیزم بهترینا رو براتون آرزو میکنم ، بهترینا رو 😍♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

آهان گلم فدات بشم انشالله هرچه زودتر بری پیشش❤😘😘 انشالله خوشبخت بشی😘 میشه بپرسم چندسالته؟ گلم ...

فدتم مهربونم😍😘

۲۲ سالمه عزیز 

چشم دو چشمم

چه کرده بودم که خدا عشقت را نصیبم کرد💜💜saberam💜
2215
فدتم مهربونم😍😘 ۲۲ سالمه عزیز  چشم دو چشمم

الهی عزیزم زنده باشی انشالله

چشمت بی بلاگلم ممنون

من ۱۷سالمه گلم‌چهارماهه ازدواج کردم

دعاکن خوشبخت بشم

دلم خیلی گرفته ...😢خدایا من یه دختر ۱۷سالم چرا باید انقد غصه بخورم😔توروخدا هرکی امضامو میخونه برام دعاکن انشالله شوهرم باهام خوب بشه بهم توجه کنه😢😔بگیدمنم براتون صلوات میفرستم

بنده‌ خدا اگه می دونست کل پیام هاش و بقیه هم قراره بخونند به کل نی نی سایتیا سلام میداد 😂🤣

وقتی درباره موضوعی اطلاعی ندارین، تجربه ای ندارین، وقتی درباره شغلی خبر ندارین، کسی و قضاوت نکنین... اینجا مجازیه ماهمدیگه رو حضوری نمیبینم من با دروغ گفتن و خودم و بالا نشون دادن اُسکار از کسی دریافت نمی کنم... در ضمن اونی که مچ گیری می کنه به اصطلاح خودش دروغگوی قهّاریه! اینو مطمئن باشید 
2050
عهه یادم رفت😶😂 جوون 🤩

اشکال نداره دفعه آخرت باشه😂😂😂🤨🤨🤨

اره نفس منه😍😍😍

خدا حفظتون کنه برای همدیکه انشا'الله 

وقتی درباره موضوعی اطلاعی ندارین، تجربه ای ندارین، وقتی درباره شغلی خبر ندارین، کسی و قضاوت نکنین... اینجا مجازیه ماهمدیگه رو حضوری نمیبینم من با دروغ گفتن و خودم و بالا نشون دادن اُسکار از کسی دریافت نمی کنم... در ضمن اونی که مچ گیری می کنه به اصطلاح خودش دروغگوی قهّاریه! اینو مطمئن باشید 
بچه ها بنظرتون برم پیشش بغلش کنم😂😍😍😍

چ قشنگ😍عشقتون پایدار گلی😘😘

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘
1718