2726
عنوان

دعایی برای بخت گشایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 91 پست
مریض شدم وقتی خدای به درد نخور بی ارزش باهات دشمن شه همه چی امکان داره

اخهی عزیزم بخاطر عفونت ینی اینطور شدی؟؟۹😭

منتظرم روزی هستم که همه خوشبختیمو با گوشت وخون حس کنن و اون روز دیر نیس چون خدا با من است خدای بزرگ ومهربان بیشتر از بی نهایت دوستت دارم 😊🌷🙏من به معجزه خدا ایمان دارم همانطور که خدای یوسف پیامبر زلیخا را  جوان ساخت😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اثر بخش هست؟  تا حالا شما از دوره استاد بصیری نتیجه گرفتین؟

من تازه شروع کردم ولی بردارم و یکی ازدوستهاش گرفتن راضی بودن نتایج هم دیدن ولی باید تمام تمرینهایی ک میگه انجام بدی

باشه ممنون انجامش میدم .

تکنیک طلوعش کلا ۷ روز طول میکشه انجام بدی روزی نیم ساعت نهایت طول بکشه

میگفت این تکنیک معجزست محاله ازش نتیجه نگیری 

برای ازدواجت استفاده کنه انشالله عروس بشی به زودی😍

ده تا فایل رایگان داره اونهارو گوش میدی اگه خوشت اومد ادامه شو میخری که دوره ی پولسازی پلاس هست ولی یه چیزایی یادمیده ک به غیر از پول برای بقیه زندگیت هم استفاده میشه

ده تا فایل رایگان داره اونهارو گوش میدی اگه خوشت اومد ادامه شو میخری که دوره ی پولسازی پلاس هست ولی ...

قربونت عزیزم گوش دادم

تکنیک طلوعش رو میدونم

فقط یک سوال

میگه نماز صبح رو بخونید و در سجده آخرش دعا کنید یعنی بعد سبحان ربی اعلی و بحمده؟ خواستمونو به فارسی بگیم؟

قربونت عزیزم گوش دادم تکنیک طلوعش رو میدونم فقط یک سوال میگه نماز صبح رو بخونید و در سجده آخرش دع ...

آره بعد همونکه گفتی سبحان ربی...

هر خاسته ای که داری به زبان خودت میگی هرچندتاهم باشه فرقی نداره

ولی بعد از صد بار سوره ای که خوندی فقط یدونه خاسته رو میگی

2706