2726
اخه با پدرش خونه مون اومدن پسر دیگ ای نبود ولی بگو بخند داشتیم؟ میگم شاید بگو بخند و فک کرده چون فا ...

پسرا هر بگو و بخندیو به خودشون میگیرن فک میکنن داری نخ میدی بهشون 

عزیزم اشتباه میگن ایشون پیگیری درستی نداشت

ایشون انتظار داشته خیلی سریع باهاتون صمیمی بشه تا خیلی سریعم بحثو جاهای دیگه بکشه 

وگرنه عرض کردم که همون اولش خیلی مستقیم حرفشو میزد

بهش فک نکن،واسه دوستی میخاستم وگرنه کسی که واسه ازدواج بخاد با این چیزا پا پس نمیکشه تازه خوشحالم می ...

اخه سنش واسع ازدواج کمه اجی

یعنی الان فهمیده من دوسش دارم اجی یا ن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرا هر بگو و بخندیو به خودشون میگیرن فک میکنن داری نخ میدی بهشون  عزیزم اشتباه میگن ایشون پیگ ...

دقیقا اجی گفته هوتون عالیع و منطقی خودمم همینو میگفتم میگفتم اگ دوس داشتنی در کار بود ب همین راحتیا پا پس نمیکشید گاهی اوقاتم میگفتم حتما من جواب ندادم گفته نمیخاتم و رفته این سوال مث خورع افتادع بود تو جونم😢

2728
اين قدر كه براي اين پسره تاپيك زدي خسته نشدي ؟ خب يعني اين قدر فهميدن اين موضوع سخته ؟ گفته تو رو بد ...

اخه اجی میگم شاید من جواب ندادم فک کرده نمیخامش و رفته؟؟

فامیلمونم هس ادرسمونو دارع

سنش کمه 

اين پسره بنظرمن دنبال رل زدن وسرگرميه چندبار خواست باهاتون واردرابطه بشه ديدپاندادي رفته سراغ يه كيس ...

یعنی فهمیده دوسش دارم یا ن اجی با اینکارایی ک من کردم؟

نه نفهميده بنظرم واسه همين رفته سراغ يكي ديگه  

اخه بنظرم من سوتی زیادی دادم

اوایل ک بهم میس انداخ شمارشو سیو کردم دو س بار استوریاش دیدم

در جواب بیو م شیطانم ت  با فرشته هات سرگرم باش سریع بیو گذاشتم قضاوت ممنوع و فهمید

ویتی دیدمش باهاش،بخند و بگو داشتیم بعد چن روز باز میس انداخ منم بی عکس العمل

اخه مطمئن نیستم شابد شمارمو فقط از تل پاکیده باشع ک ببینه واکنشم چیع؟

@neginshahrivar    

اگر واقعا دوستت داشته باشه با يك نگاه ميتونه بفهمه دوستش داري يا نه . مطمئن باش اگر عاشقت باشه واقعا هر جوري شده ازت خبر ميگيره به اين راحتي دست از سرت بر نميداره . سر راهت سبز ميشه . همه ش برات پيام ميزاره . فقط كافيه يك كلمه اشاره كني تا بفهمه . همين كه فهميد ديگه خيالش راحت ميشه . اين فهميده تو دوستش داري . ولي از طرفي هم فهميده دنبال دوست پسر نيستي . اونم كه اهل ازدواج نيست . رفته سراغ يكي ديگه . 

اگر واقعا دوستت داشته باشه با يك نگاه ميتونه بفهمه دوستش داري يا نه . مطمئن باش اگر عاشقت باشه واقعا ...

حتی اگ فضای مجازی نسبت ب پیام و میساش بی توجه باشم و جواب ندم اجی؟

اخه میگم شاید شمارمو فقط از تل پاکیده ک عکس العملمو ببینه نظرتون چیع؟

حتی اگ فضای مجازی نسبت ب پیام و میساش بی توجه باشم و جواب ندم اجی؟ اخه میگم شاید شمارمو فقط از تل پ ...

احتمالا همينه . شماره تو پاك كرده ولي هنوز هم عكس هاي تو رو ميبينه احتمالا . هنوز هم بيو بزاري ميخونه . شايد هم ميخواد ببينه اون شماره تو رو پاك كنه تو هم پاك ميكني ؟ عكس العمل تو رو ببينه . ولي من كلا ميگم اين عشق بي نتيجه س . ميدوني چرا ؟ چون ما مثل شاه وابسته نيستيم . خخخ . شوخي كردم . چون اين پسر هنوز كم سن و ساله . هنوز سربازي نرفته . وقتي هم گچ كاري ميكنه يعني درس نميخونه . يعني آينده ش همين گچ كاريه . بايد ببيني خانواده ش اين قدر پولدار هستن كه از پسرشون حمايت كنن ازدواج كنه يا نه . همه چيزو بايد در نظر بگيري . خودت هم ميتوني بفهمي اين عشق آينده اي داره يا نه . اگر فكر ميكني واقعا آينده اي نداره اصلا بي خيالش شو . 

احتمالا همينه . شماره تو پاك كرده ولي هنوز هم عكس هاي تو رو ميبينه احتمالا . هنوز هم بيو بزاري ميخون ...

مرسی عزیز بابت راهنمایای خوبتون چشم😍

ولی راستی اجی زیاد ان نمیشع😔شایدم پاکیده باشع معلوم نی چی تو کلشع😔