2726
عنوان

ماجرای خوابای وحشتناک من

197 بازدید | 27 پست

واقعا نمیدونم چمه چند وقتیه خوابای خیلی خیلی بد میبینم و بدتر از اون واکنش وحشتناک و غیرارادیم تو خوابه
چند وقت پیش به گفته شوهرم با یه شتاب و جیغ بلند از رو تخت بلند میشم پام گیر میکنه لبه تخت پوست زانومم میره شوهرم با وحشت میگیرتم و از خواب بیدارم میکنه
ینی تا اون لحظه خواب بودم !!!
بعدش از ترس زبونم بند اومده بود هی گریه میکردم میگفتم منو ببخش که ترسوندمت وحشت کرده بودم از حرکت خودم اصلا مغزم قفل بود کامل…
گذشت و با خوابای بد ولی نه در حد اون دیگم رفتم پیش یه سیدی برام دعا بنویسه برا ترس و گذاشتم تو بالشم تا الان
چن روزی میشه اومدم خونه مامانم بخاطر وضعیت لک ک داشتم
تمشب دقیقا ده مین پیش باز با یه صحنه وحشتناک از خواب پریدم با جیغ رفتم تو اتاق مامان بیچارم چقققد ترسید ک چی شده چی شده

بچه ها
من واقعااااا اذیتم
چمه اخه خدایا
ینی واقن دعاس و از بالشم دورم باز برگشته؟؟
یا من دارم مشکل پیدا میکنم

بچم چیزیش نشه با این وضعیتی ک من داشتم امشب
توروخدا راهکار بدید خیلی ترسیدم من

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️

نکران بچه ام ۹هفتمه با این وضعیت پرش من و وحشتم و دوسیدنم چیزیش نشه من استراحت بودم چن روزو تا لکبینی رفع شد😩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قرآن و یه تیکه فلز بذار بالا سرت

عالیه

قبل خوابتم قرآن بخون

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
سوره ناس و فلق و حمد بخون خواب مرور نکن توی ذهنت  خب اگر اون دعا تاثیر داره با خودت داشته باش ...

اصلا فکرشم نمیکردم که تاثیر داشته باشه و حتی گفتم خوب شدم دیگه بعد چن ماه...

ولی واقعا داغونم😭

ایت الکرشی از دهنم نمیوفته انقد وحشت کردم

قبل خواب ۶تا سوره توحید بخون

بخدا قبل خواب ساعت یازدهونیم چله حدیث کسا و یاسینمو خوندم و خوابیدم 

اصلا به اینا نیس انگاری

من نمیفهمم این چه کوفتیه تازگیا گرفتتم😭🤦

اصلا فکرشم نمیکردم که تاثیر داشته باشه و حتی گفتم خوب شدم دیگه بعد چن ماه... ولی واقعا داغونم😭 ...

اگر میبینی اونو گذاشته بودی تاثیر داشته پس ولش نکن الان ناس و فلق و حمد هر کدوم ده بار بخون عزیزم 

چ خابی میبینی بدون قران و اهن نخاب تا پایان حاملگیت بعدشم سوره بقره بخون و بزار پخش بشه تو خونه ک هی ...

ببین اصلا یادش میوفته نمیدونم بترسم یا بخندم 

دیدم از کمر مامانم ک اونورم خوابیده تیغه هایی دراومد ک الانه که شلیک شن سمتن!!!!

و من جییییغغغغ فرررااااارررر

بدبخ مامانم چقد ترسید خدایا😭😭😭

اگر میبینی اونو گذاشته بودی تاثیر داشته پس ولش نکن الان ناس و فلق و حمد هر کدوم ده بار بخون عزیزم&nb ...

مرسی گلم ذکر از لبم نمیره به معنای واقعی ترسیدما ینی😖

من به دعا اعتقاد ندارم ومعتقدم ممکنه همه چی بدتر بشه  کاش قبل ابنکه پیش دعانویس میرفتی اول ریشع ...

برا غلظتم که دارم اسپرین و تزریق هپارین میکنم

نمیدونم واقعا بخدا 

فقط میدونم خستم از این خوابا ک چن ماهه شروع شدن و مریضم کردن 

حس روانیا ب ادم دس میده بعد هر بار 😭

2706