2726
عنوان

شبا خوابم نمیبره،کلافه شدم

346 بازدید | 22 پست

با وجود اینکه ۲تا بچه کوچیک دارم(دخترم ۲سال و ۵ماهشه و پسرم ۵ماهشه) و در طول روز خیلی خسته میشم و اصلا نمیشینم و کلی دردسر و اعصاب خوردی شبا همچنان خوابم نمیبره.همیشه شبا خوابم نمیبرد ولی الان بااینهمه خستگی نمیدونم چرا خوابم نمیبره.واقعا کلافه شدم.بنظرتون باید برم پیش پزشک و اینکه چه پزشکی؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه روز صبح زود بیدارشو سعی کن دیگه نخوابی عادت میکنی  منو خدا زده تا صبح بیدارم شبم خوابم نمیب ...

والا شبا که درست نمیخوابم باید پاشم به بچه ها شیر بدم این میخوره میخوابه اون یکی بیدار میشه.یعنی میخوام بگم درست نمیتونم بخوابم.روزام که خواب چیه؟!!! یادش بخیر اونموقع که مجرد بودم،اونموقعا خدا منم زده بود نمیخوابیدم شبارو😂

والا شبا که درست نمیخوابم باید پاشم به بچه ها شیر بدم این میخوره میخوابه اون یکی بیدار میشه.یعنی میخ ...

😂

بچه داری همینه دیگه باید تحملتو ببری بالا بلاخره یه روز بزرگ میشن سختیاش یادت میره 

فکر میکنی به همه چی موقع خواب یا نگران چیزی هستی؟ 

فکر که میاد میخوام حواسمو ندم ولی باز میاد.یعنی یه کارایی میکنم خندم میگیره خودم بعدا بهش فکرمیکنم.گوسفند میشمرم😂😂😂 ماشینای تو صف بنزین میشمرم.گاهی موفق میشم و خوابم میبره گاهی نه

منم صبح ۷ میرم ۴میام. تا ۱ شبم بازی با ۳ تا دخترام خانمم اونا میخوابن من بیدار

خب کلافه نمیشین؟بدنتون،حال روحیتون چطوره؟من شب که میشه واقعا low باطری ام😥

2706