2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همسرم داره از نتش ناراضیه فقط 🙄 نمی‌دونم مشکلش چیه. من خودم ۸ پرو دارم خیییلی راضی ام

♥️♥️♥️نوت ۸ پرو عشق است تمام

بیشتر از گوشی اصلیم دوسش دارم فقط همینو استفاده میکنم

البته همسرم اینو واسه کارش گرفت😂من ظاهرشو دوست داشتم کشش رفتم دیگه هم پس ندادم♥️ولی بیشتر از گوشی خودم دوسش دارم

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
♥️♥️♥️نوت ۸ پرو عشق است تمام بیشتر از گوشی اصلیم دوسش دارم فقط همینو استفاده میکنم البته همسرم این ...

آره واقعا 😂😂 الان شوهرم خودش پوکو داره به من حسودیش میشه میگه بیا عوض کنیم تازه اون چند ماه پیش گرفت گوشیشو من تقریبا یک سال و نیمه 😂

2738
آره واقعا 😂😂 الان شوهرم خودش پوکو داره به من حسودیش میشه میگه بیا عوض کنیم تازه اون چند ماه پیش گر ...

😁منو میگفت نفهمیدم کی بردی اصن بیچاره مجبور شد بره سامسونگ بخره دوباره🤦🏻‍♀️😂که من دلم نخواد

ولی خب غافل از اینکه ب اونم چش دارم👀🤸🏻‍♀️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
همسرم داره از نتش ناراضیه فقط 🙄 نمی‌دونم مشکلش چیه. من خودم ۸ پرو دارم خیییلی راضی ام

دوربینش خوبه؟ 

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2706