2726
عنوان

این شام آخر دیگه چی بود 😑😒

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 25 پست
مامانه باید فکر دخترش می‌بود یا نه؟ مانی ب اینا چ ربطی داره 

اتفاقا به فکر دخترش بود

دختره عقل نداشت

اگر داشت میفهمید که مانی سهمش نبوده و مادرش درکنار مانی میتونه جبران تمام سالهای زجر و تنهایی ش رو بکنه

پس به خوشبختی مادرش رضایت میداد و خودسم میگشت دنبال سهم خودش تا اونم طعم واقعی عشق رو بچشه نه اینکه به یه عشق یکطرفه دل خوش کنه و مادرش همه عمرشو حسرت و تنهایی بکشه و مانی هم همیشه تو حسرت عشقش بسوزه و سرخورده بشه

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا به فکر دخترش بود دختره عقل نداشت اگر داشت میفهمید که مانی سهمش نبوده و مادرش درکنار مانی می ...

عزیزم معمولن مادرا فداکاری میکنن ن بچها بنطرم مادرش نباید اینکارو میکرد  ــ هرچند گزشته ها گزشته حالماها الان ب لطف تاپیک اسی داریم تبادل نظر میکنیم درموردش😃😃😅😅

2728

سلام.صبح بخیر😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
سلام.صبح بخیر😂

بخدا هیجده سالم بیشتز نیست اون زمانا نبودم ک ببینم این فیلمو 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

ب نظرم کار درستی کرد 

چرا نمیگید که دختره میتونست از خوشبختی مادرش خوشحال باشه

مادری رو که میدونست چقدر سختی کشیده 

مانی هیچ وقت با دختره ازدواج نمیکرد 

چرا همیشه مادرا باید فداکاری کنن

‌تنهایی رو عشقه