2726
عنوان

بدترین تو ذوقی که از شوهرتون خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 75 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدا سرت عزیزم. ولی اره گرون گرفتی. مهم نباشه برات‌

مرسی عزیزمممم بابت دلگرمیت

البته جنسشون خیلی خوبه ولی بازم حس خوبی ندارم

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2728
منم اون هفته دودست لباس خونگی و دوشلوار جین و دوجفت جوراب واسه دخترام گرفتم شد ۱۲۰۰.. ذوقش پرید

وااای توروخدااا؟؟؟ به خریدای خودم امیدوار شدم😆😆

فدا سرت اون لحظه دوس داشتی وخریدی...توتن بچت ببین ولذتشو ببر...

چقدر حرفات خوبه😍😍😍😍

لعنتی تو فقط حررررررف بزن با من⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ از اونایی هستی ک آدم ازت حس خوب میگیرهه

شوهر من اونقدر زیاد تو ذوقم زده و میزنه که حسابش در رفته ولی بدترینش که خیلی برام گرون تموم شد خونه مادرش بودیم منو شوهرم و خواهرش تو اتاق بودیم یادم نیس سر چی ناراحت بودم و به شوهرم اخم و تخم میکردم و اشاره میکردم پاشو بریم خونه خودمون اونم نامردی نکرد بلندبا عصبانیت به خواهرش میگه این(منو می‌گفت)همش قیافه گرفته میگه پاشو بریم خونه😞اونقدر به این رفتارهای احمقانش ادامه داد که الان زندگیم فاجعه است 💔 

خدا جون عاششقتم مرسی به خاطر اینکه معشوقم شدی🤩🤩
چقدر حرفات خوبه😍😍😍😍 لعنتی تو فقط حررررررف بزن با من⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ از اونایی هستی ک آدم ازت حس ...

ینی به قران تو فقط منی.😂😂منم میرم بازار هرچی میخرم میام خونه تا ته میسوزم ک چرا انقد پول دادم. ولی باااااور کن مردم ملیاردی خرج میکنن عین خیالشون نیست. حالا تو برا بچت خریدی. خودت میبینی تنش کیف میکنی. بیا بدبخت نباشیم

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
ینی به قران تو فقط منی.😂😂منم میرم بازار هرچی میخرم میام خونه تا ته میسوزم ک چرا انقد پول دادم. ولی ...

آره واقعا هم راست میگی

درستشمم همینه👌👌👌

مرسی دوستممم بابت دلگرمیات⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘😘😘

چقدر حرفات خوبه😍😍😍😍 لعنتی تو فقط حررررررف بزن با من⁦☺️⁩⁦☺️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ از اونایی هستی ک آدم ازت حس ...

فدات عزیزم ممنون💕💕

والاب خدا.....انشاالله تنتون سلامت باشه عزیزم....پول ک چرک کف دسته....مهم اینه ک خرج کنی ولذت ببری....خدا اون روزانیاره ک خرج دوادرمون بشه.....😘😘😘

آره واقعا هم راست میگی درستشمم همینه👌👌👌 مرسی دوستممم بابت دلگرمیات⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘😘😘

فدات عزیزم❤

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

شاید از بیرون یکی ببینه شوهرمو بگه خوشبحالت .خیلیا تا حالا گفتن بهم 

ولی از نظر من همه کارهاش تو ذوقم میزنه

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
فدات عزیزم ممنون💕💕 والاب خدا.....انشاالله تنتون سلامت باشه عزیزم....پول ک چرک کف دسته....مهم اینه ...

آره واقعا

مرسی مهربون⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘😘

2706