2733
2734
عنوان

بدترین تو ذوقی که از شوهرتون خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 75 پست

مراسم مادرشوهرم هفتش چون شلوغ شدمهمونارفتندطبقه بالا....وقتی مراسم تموم شد ومهمونارفتن من رفتم دیدم چ خبر تادلت بخواکثیف وآشغال ریخته بودن واصلاخواهرشوهرام ب روخودشون نیاوردن ک بیان کمکم من شوهرموصدازدم وگفتم ببین چ خبره...اونم آجیاشوصدازد ک بیاندکمک من.....بعدتااومدن من گفتم ن نمیخوادوایناتعارف کردم شوهرم گفت تونبودی داشتی خودتا اینجا میکشتی ک چرانمین تمیزکنند...یعنی دیگ روم نشدسرموبیارم بالا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️بعدک بش میگم چرااینطورگفتی میگ خواستم حساب کاردستشون بیاد...🤐🤐🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من کلا استاد تو ذوق زدنه.نمونه ش سر شب داشتم تو حیاط طناب میزدم یه ساعت از پنجره نگام کرده میخنده.اومدم تو خواهرم گفت میگفته این(من) دیوونه ست.آیا کسی که ورزش میکنه دیوونه ست🤔؟

وای منم دقیقا خخخخخخخ من انقد گریه کردما 🤣🤣🤣 البته همه ب من می‌گفتن زشت شدی منم میگفتم حسودیتون ش ...

باز تو خوب روحیه تو حفظ کردی😂

برعکس همه به من میگفتن قشنگ شدی، فقط مورد پسند جناب همسر نبود😐😑

2728
2738

مردا اصن خوششون از آرايش نمياد يعنى كرم يا رژ رو صورتم باشه دست به صورتم نميزنه بدش مياد رد بمونه رو صورت و دست و لباسش هر وقت تو خونه مثلا به خودم ميرسيدم ميگف بشورش توروخدا

منم كلا چند ساله فقط آرايشم بيرون خونه و داخل خونه ريمل و بالم لبه

من امروز یه شلوار جین بایه بلوز برای پسر ۵ سالم خریدم شد ۶۳۶ تومن خیلی گرون شده؟؟؟ از وقتی اومدم خ ...

فدا سرت اون لحظه دوس داشتی وخریدی...توتن بچت ببین ولذتشو ببر...

بدترین کاری که شوهرم  باهام کرد این بود که

بعد از هفت  سال  رنج  سختی  تمام  طلاهامو فروختم  ماشین  گرفتیم  

وبنایی میکردیم

تازه رفتیم  توی خونه خودمون 

البته  خونمون  کامل  نیست  گچ و حیاطش  مونده که  درست  کنین

تازه  اومدیم  توی خونه خودمون  

خداروشکر  کردم

به  خودم  گفتم  شیرین تودیگه  خونتو  داری اینقدر  دیگه  برای  خودت ازاین  به بعد خسیسی نکن 

میخواستم  به خودم  برسم  به فکر بچه هام  باشم 

به فکر پیشرفت  خودم   باشم   آخه شهر غریبم

شوهرم  رید توی  خیالاتم   رید  توی خوشیام  

خوشی زد زیر  دلش رفت  خودشو  معتاد  کرد  اونم   معتاد  کراک  شیشه

خاکتوسرش

چقدر بد بختی که من نکشیدم

چه چیزاییی که دلم  نمیکشیدو  برای خودم  نخریدم😓😓😓

چه قدر  با مادر شوهر زندگی  کردم

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
ارع بچه پررو  خوبش کردم تا ب من نگه گودزیلا ،😤😤 کلی هم غررزد کلی پول آرایشگاه دادم تو فلانی ...

عَی  خوب کردی😂

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2706