2726
عنوان

بدترین تو ذوقی که از شوهرتون خوردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 75 پست
عروسی برادر شوهرم رفتم آرایشگاه اومددنبالم گفتمخوب شدم،😃😃😃 نگام کرد گفت شبیه گودزیلا شدی🥴 منم ...

وای چه زد حالی زدی😅

منم شب عروسیم  تا عروسیم تمام شد  همه آرایشمو  شستم  جاریم  اومد   گفت   آخه چرا آرایشتو   شستی

منم که کلا  تو باغ نبودم  

بعد  فهمیدم  قضیه از چه قراره😂😂🤣🤣😂🤣

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍

امروز برحسب عادت موقع خداحافظی با تلفن وقتی طرف مقابل گفت قربانت من هم گفتم و سر همین کلمه ۲ ساعت با همسرم بحثمون‌‌ شد! هنوزم اعصابم خورده

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امروز یه شلوار جین بایه بلوز برای پسر ۵ سالم خریدم شد ۶۳۶ تومن خیلی گرون شده؟؟؟ از وقتی اومدم خ ...

فدا سرت عزیزم. ولی اره گرون گرفتی. مهم نباشه برات‌

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
2728

شب عروسیم گفت چقدر زشت شدی😐البته بشوخی 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

ی بار میگفت همکارم همش غذا از بیرون میگیره انگار زنش بلد نیست آشپزی (راستم میگه همش داره غذا سفارش میده) منم گفتم خوبه منم غذا نپزم همش غذا از بیرون بگیری؟؟ 😌گفت وقتی چیزی نخریدم برا خونه گشنه موندی میفهمی باید غذا درست کنی یا نع😏😐🙃🙃🙃

بی ذوفه منه دیگه چیکارش کنم🤣

منم روز عقدم عین شما شد من قبول دارم ری ده بود بم ارایشگر ولی رک بم گف عین پی ...

الهی بگردم🙁واقعا خیلی سخته تو روز مهم زندگیت ، فرد مهم زندگیت اینجوری بگه بهت...

عزیزدلم حتما دقت کن یک آرایشگاه خییلی خوب بری، و حتما دقت کن آرایش چشمت خیییلی کم باشه، رژت خیلی پررنگ نباشه..

من امروز یه شلوار جین بایه بلوز برای پسر ۵ سالم خریدم شد ۶۳۶ تومن خیلی گرون شده؟؟؟ از وقتی اومدم خ ...

منم اون هفته دودست لباس خونگی و دوشلوار جین و دوجفت جوراب واسه دخترام گرفتم شد ۱۲۰۰..

ذوقش پرید

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

جلو مادر شوهرم گفت «یه هفته ظرفا رو نشسته آخرم خودم شستم بعضیاش دیگه آشغالا خشک شده بودن»من اون دوره مریض بودم و همیشه ظرفا رو میشوره بدون منت حتی اگه خسته باشم،یهو جلو مادر شوهرم جوگیر شد گفت ظرفا رو من می شورم😐

جان مادر تو آمدی تا هر لحظه بهانه ای برای خندیدن داشته باشم،پسر قششنگم،مواظب خودت باش جان مادر(کسی ‌سوال‌ می‌کند به خاطر چه زنده‌ ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم)
وای چه زد حالی زدی😅  منم شب عروسیم  تا عروسیم تمام شد  همه آرایشمو  شستم   ...

ارع بچه پررو 

خوبش کردم تا ب من نگه گودزیلا ،😤😤

کلی هم غررزد کلی پول آرایشگاه دادم تو فلانی عقده ای 

روز عروسیم، تو روم گفت، اه این چه قیافه ایه برا خودت درست کردی!😞💔 اصلا اون شب به من محل نمی‌داد و ...

وای منم دقیقا خخخخخخخ من انقد گریه کردما 🤣🤣🤣 البته همه ب من می‌گفتن زشت شدی منم میگفتم حسودیتون شده ب عروسیم آخه تو جای خفنی بود خلاصه الان ک همش میخندم ب اون روز ولی یادم نمیره 

روز عقدمون شبش مراسم بود رفته بودم آرایشگاه بعد که نشستم پیشش گفت بعضیا آرایش اصلا بهشون نمیاد خیلی خورد تو ذوقم چند وقت بعدشم یه مراسم نامزدی دیگه سمت اونا گرفتیم وسط مراسم برگشت گفت آبجیم مثل عروسک شده ولی از من تعریفی نکرد خورد تو ذوقم 

2706