2737
2734
عنوان

کیا امسال بچشون اولین سالیه که یلدا رو میبینن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2597 بازدید | 55 پست
ای جانم عزیزم خدا حفظش کنه.سرهمی هم میتونی بپوشونی قرمز رنگ.کوشولوعه قشنگ میشه

اره مرسی سرهمی میگیرم پس 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دریا خانوم سلام.

خیلی شک داشتم برات پیام بذارم یا نه چون ترسیدم شاید صحبت راجب این موضوعی که میخوام بگم ممکنه ناراحتت کنه.اما از طرفی هم احساس کردم ممکنه ناراحتی هات رو بشوره ببره.

پس دومی رو انتخاب کردم و امیدوارم ناراحت نشی.

اول اینکه یه عده ی نسبتا زیادی توی نی نی سایت هستن و تقریبا اکثر اوقات هم فعالن و بسیار بی فکر و بی محبت و بدذات که کارشون مسخره کردن دیگران و اذیت کردن کاربرای دیگس.

بله درسته دارم راجب تاپیک ده کیلو گوشت شما حرف میزنم.

من اولین بار که خوندم پیش خودم گفتم چرا میخواد حتما بپزه؟خب حتما دلیلی داری که میخوای گوشتت اماده باشه.حالم از یه سری پیام های کاربرا بهم خورد و منم دقیقا مثل شما ناراحت شدم.البته که بعضی ها هم سعی کرده بودن صرفا راهنماییت کنم.

خلاصش کنم برات من هیییچوقت تابحال گوشت پخته رو نذاشتم فریزر و تا زمانی که اینکارو نکنم نمیتونم ادعا کنم که بد میشه.ممکنه اتفاقا خوب هم بشه.

البته یه چیزی که بنظرم اومد این بود که آب گوشتت رو هم فریز کنی.اینکارو من با آب مرغ و آب قلم انجام میدم و توی غذاهام استفاده میکنم.اینجوری خواص گوشتت هم که توی آب بوده تقریبا حفظ میشه و میتونی همراه گوشت ها استفاده کنی.

البته قصدم از پیام دادن این نبود که بهت اموزش بدم قصدم این بود بگم ناراحت نباش آدمای اینا همینجوری هستن.

بازم ببخشید که بحث تاپیک گذشته رو کردم.

پیراهن قرمز و شلوار مشکی و پاپیون مشکی برای پسرت بزن  

خودتم پیراهن قرمز و کفش مشکی 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2728

به به به سلامتی🥰  

چو دخترانم نباشند تن من مباد/وزن فعلی ۶۸ هدف بعدی ۶۳ هدف آخر ۵۸   این رو ۱۴۰۱/۸/۵ می نویسم امیدوارم با خبر خوب بیام. دارای فوق لیسانس،دیپلم و دکترا دانشکده نی نی سایت هستم.  وزن:۵۸😍هر آدمی با کاراش لیاقتش رو فریاد میزنه

البته بگم دخترای من امروز به دنیا اومدن😍۴،۵ ساعت پیش💝الان فقط تو شادی ام

دخترام هردو یلدای اولشونه،تازه اسم یکیش هم یلدا گذاشتیم😘

در رابطه با لباست هم خیلی قشنگه،من هنوز وقت نکردم دنبال لباس باشم.

پیشاپیش یلدات مبارک

چو دخترانم نباشند تن من مباد/وزن فعلی ۶۸ هدف بعدی ۶۳ هدف آخر ۵۸   این رو ۱۴۰۱/۸/۵ می نویسم امیدوارم با خبر خوب بیام. دارای فوق لیسانس،دیپلم و دکترا دانشکده نی نی سایت هستم.  وزن:۵۸😍هر آدمی با کاراش لیاقتش رو فریاد میزنه
دریا خانوم سلام. خیلی شک داشتم برات پیام بذارم یا نه چون ترسیدم شاید صحبت راجب این موضوعی که میخوام ...

ممنون عزیزم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
پیراهن قرمز و شلوار مشکی و پاپیون مشکی برای پسرت بزن     خودتم پیراهن قرمز و کفش مشکی&nbs ...

مررسی😍😍

2738
البته بگم دخترای من امروز به دنیا اومدن😍۴،۵ ساعت پیش💝الان فقط تو شادی ام دخترام هردو یلدای اولشون ...

اخی خدا حفظشون کنه😍😍

شما تازه زایمان کردی چجوری میخوای اینهمه تدارک ببینه برای تعداد زیاد    

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شما تازه زایمان کردی چجوری میخوای اینهمه تدارک ببینه برای تعداد زیاد    

تعداد زیاد نیست 

تدارک خاصی هم نیست چون اکثرشو خودم انجام نمیدم 

تعداد زیاد نیست  تدارک خاصی هم نیست چون اکثرشو خودم انجام نمیدم

راس میگی کلن کار خونه نمیکنی که  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
راس میگی کلن کار خونه نمیکنی که    

اره فقط احتمالا خونه رو خودم تزئین کنم 

خریدهاشم شوهرم انجام میده 

همین تموم شد 

جسارتا اسم پسر شما چیه ؟؟

اره فقط احتمالا خونه رو خودم تزئین کنم  خریدهاشم شوهرم انجام میده  همین تموم شد  ج ...

دارا

2706