2726
عنوان

کیا امسال بچشون اولین سالیه که یلدا رو میبینن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2597 بازدید | 55 پست
من انقد در طول روز خستم میشه با دوتا بچه اصلا حوصله جشن ندارم🤦🏻‍♀️درطول روز جون واسم نمیمونه 

حالا یه شبه دیگه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
خوبه پسر منم تازه به دنیا اومده 

من‌دوتا دیگه دختر دارم،،،،ولی شما اگه جایی نمیرید ،خودتون ب همراه خانواده کوچیک خودتون لباس ست بپوشین و عکس و کیک البته با دیزاین و بعد استوری کنید تا خانواده شما و همسرت ببینن،خودتو با دعوت اذیت نکن،البته اگه کم جمعیت هستین و اهل کمک کردن دعوت کن

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من‌دوتا دیگه دختر دارم،،،،ولی شما اگه جایی نمیرید ،خودتون ب همراه خانواده کوچیک خودتون لباس ست بپوشی ...

با یه عکاس صحبت کردم قراره بیاد 

دعوتشون کردم اخه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
با یه عکاس صحبت کردم قراره بیاد  دعوتشون کردم اخه

خب خوبه ب سلامتی،،،،،مبارکتون باشه،🤗

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2728
خوبه  منم میخوام لباس خودمو بدوزم  من خودم میخوام جشن بگیرم

من واسه ۲تامون دادم ست بدوزن.ن ما طبق همون هرسال ک میریم خونه ی ۲طرف ولی امسال هر۲طرف میخوان کیک بخرن براش

و خدایی که برایم کافیست
من واسه ۲تامون دادم ست بدوزن.ن ما طبق همون هرسال ک میریم خونه ی ۲طرف ولی امسال هر۲طرف میخوان کیک بخر ...

چه خوب 

منم چند مدل دسر و یه کیک سفارش دادم 

ببخشید عزیزم برا دوتاتون ست یعنی چطوریه ؟؟

اونشب هم یک شبه مثه بقیه شبا. دورهم هستیم  ولی جشن خاص و مراسم خاص و لباس خاصی و... برا بچه ان ...

خز شده ؟؟

چه خوب  منم چند مدل دسر و یه کیک سفارش دادم  ببخشید عزیزم برا دوتاتون ست یعنی چطوریه ؟؟

یعنی واسه خودمو دخترم مثل هم میدوزم.سمت همسرم زیاد اهل اینکارا نیستن ولی خب خانواده ی خودم قطعا تدارک بیشتری میبینن.چون دختر من تک دختره بقیه نوه ها پسرن

و خدایی که برایم کافیست
خز شده ؟؟

اره مخصوصا این لباسای هندوانه ای و... 

بازم هرجور دوست داری. کلا این مراسماش رو با اتلیه بردن راحت تره ادم تا مهمونی دادن. 

مهمونی دادن کلی ایده میخواد. همه چی تزیین شده و... با بچه کوچیک مدیریت مراسما سخته

یعنی واسه خودمو دخترم مثل هم میدوزم.سمت همسرم زیاد اهل اینکارا نیستن ولی خب خانواده ی خودم قطعا تدار ...

من این عکسی که فرستادم چطوری برا پسرمم ست کنم 

کت تو تنش خیلی بد میشه 

پیراهن قرمز بگیرم ؟؟یا هندوانه؟؟

اره مخصوصا این لباسای هندوانه ای و...  بازم هرجور دوست داری. کلا این مراسماش رو با اتلیه بردن ...

خب من عکاس میارم 

به نظر من بهونه برا شادیه اگه اینطوری باشه که اکثر کارا خز شده 

بازم ممنون 

من این عکسی که فرستادم چطوری برا پسرمم ست کنم  کت تو تنش خیلی بد میشه  پیراهن قرمز بگیرم ...

قشنگه عزیزم. آره میتونی همینکارو کنی.هندوانه من خودم دوس ندارم.نی نیت چندوقتشه؟

و خدایی که برایم کافیست
قشنگه عزیزم. آره میتونی همینکارو کنی.هندوانه من خودم دوس ندارم.نی نیت چندوقتشه؟

۱۸ روزشه 

2706