2733
2739

برنامتون چیه ؟؟

من میخوام یه جشن خیلی خوب بگیرم 

خیلی ذوق دارم برا شب یلدا 

کلی برنامه دارم 

ولی هنوز برا هیچکدوممون لباس نگرفتم 

شما میخواید چیکار کنید ؟؟؟

کیا رو دعوت میکنید ؟؟

من پدر و مادر خودم و همسرم و خواهر همسرم و شوهرش و دوستم و شوهرشو دعوت میکنم 

به نظرتون لباس اینطوری قشنگه ؟؟منظورم قرمز بودنشه ؟؟

شما ایده ای برای لباس دارید ؟؟

برا بچتون لباس چه شکلی میگیرید؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر کوچولوی من

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2731
2738
خدا حفظش کنه  برنامه خاصی دارید؟؟ اگه دارید بگید ایده بگیرم

نه عزیزم تازه دنیا اومده و اصلا برنامه برای دعوت مهمان ندارم چون اصلا نمی‌رسم،،،ولی تولد خودمه ،حتما اون شب با تولد من رنگ و بوی قسنگتر و شادابتری خواهد گرفت

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

دختر ناز من.  من دادم برام لباس بدوزن.پارچه مخمل کبریتی زرشکی خریدم. ما اول میریم خونه پدرشوهرم بعد میریم خونه پدر خودم.دراصل اونا میخوان جشن بگیرن براش

و خدایی که برایم کافیست
نه عزیزم تازه دنیا اومده و اصلا برنامه برای دعوت مهمان ندارم چون اصلا نمی‌رسم،،،ولی تولد خودمه ،حتما ...

خوبه

پسر منم تازه به دنیا اومده 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
دختر ناز من.  من دادم برام لباس بدوزن.پارچه مخمل کبریتی زرشکی خریدم. ما اول میریم خونه پدرشوهرم ...

خوبه 

منم میخوام لباس خودمو بدوزم 

من خودم میخوام جشن بگیرم 

من انقد در طول روز خستم میشه با دوتا بچه اصلا حوصله جشن ندارم🤦🏻‍♀️درطول روز جون واسم نمیمونه 

یه روزی میادکه ازنظرخیلیا آدم بدی هستم…چون دیگه جلوشون بیخودی کوتاه نمیام🙃
2706