2204
2217
عنوان

کیا امسال بچشون اولین سالیه که یلدا رو میبینن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2554 بازدید | 55 پست
شما تازه زایمان کردی چجوری میخوای اینهمه تدارک ببینه برای تعداد زیاد    

تعداد زیاد نیست 

تدارک خاصی هم نیست چون اکثرشو خودم انجام نمیدم 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄
تعداد زیاد نیست  تدارک خاصی هم نیست چون اکثرشو خودم انجام نمیدم

راس میگی کلن کار خونه نمیکنی که  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
راس میگی کلن کار خونه نمیکنی که    

اره فقط احتمالا خونه رو خودم تزئین کنم 

خریدهاشم شوهرم انجام میده 

همین تموم شد 

جسارتا اسم پسر شما چیه ؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

اره فقط احتمالا خونه رو خودم تزئین کنم  خریدهاشم شوهرم انجام میده  همین تموم شد  ج ...

دارا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2215
خدا حفظش کنه  اسم قشنگیه

ممنون همینطور پسر کوچولوی شمارو

من دختر دومم 3روزگیش یلدا رو گذروند😁

سلام دوست عزیز اگه نظری مخالف  در مورد پستم ریپلای کن ولی به خاطر اسم کاربریم با من مخالفت نکن چون تهش خودت اعتراف میکنی دیدم که میگم😉🤫هر کسی اعتقادات خودشو داره مطمئن باش به این باور رسیدم که دوسش دارم کیو میگم؟ رهبرم مقام معظم دلبری💚رو میگم جاانم 😊😜😂.... دوست من نگو وای این چادریه عاشق رهبره آدم خشکیع نعععع من یه دختر پایه ام اینو بارها شنیدم البته تو راه درست ان شاء الله 😎💚.... نگو وای این کودک همسره چون از زندگی آدما خبر نداری همه اون کودک همسرا عشق لباس عروس نبودن درسته بچه بودن مناسب ازدواج نبودن ولی چاره ای نداشتن جز رفتن از خونه ای که به قول حنیف سر نخواستنش دعواست...🍃🌼خوب دیگه گل دیگه حرفی ندارم یاعلی... بعد چند وقت امشب به نتیجه رسیدم که یه چیزی جامونده هنوزم حرف دارم حرف من با اون دسته از کاربرا هست که خیلی راحت دل میشکونن یه درصد فکر کنید پشت و اون گوشی یه انسان نشسته و دل داره دلشو بشکنی خدا جوابت میده میگن دل شکستن تاوان داره... پس برا خودمون تاوان درست نکنیم... از چندتا از کاربرا دلم شکست و نمیگذرم ازشون خدا خودش تاوانشو میگیره من به عدالت خدام ایمان دارم... ☺️♥️💔

اولین سالیه ک صدرای مامانش تو سکم مامانی یلدا رو میبینه😅😅😅

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
2050
اخی برنامه خاصی ندارید 

نمیدونم شاید همسرم رو راضی کردم رفتیم عکس بارداری با تم یلدا گرفتیم... فقط همین

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره
اخی عزیزم 😍😍😍 برنامت چیه

برنامه ام اینکه میریم روستا گوسفند سر می‌بریم دل و جیگر میزنیم بر بدن البته هندوانه و انار که پایه شب یلداست 😉😁

سلام دوست عزیز اگه نظری مخالف  در مورد پستم ریپلای کن ولی به خاطر اسم کاربریم با من مخالفت نکن چون تهش خودت اعتراف میکنی دیدم که میگم😉🤫هر کسی اعتقادات خودشو داره مطمئن باش به این باور رسیدم که دوسش دارم کیو میگم؟ رهبرم مقام معظم دلبری💚رو میگم جاانم 😊😜😂.... دوست من نگو وای این چادریه عاشق رهبره آدم خشکیع نعععع من یه دختر پایه ام اینو بارها شنیدم البته تو راه درست ان شاء الله 😎💚.... نگو وای این کودک همسره چون از زندگی آدما خبر نداری همه اون کودک همسرا عشق لباس عروس نبودن درسته بچه بودن مناسب ازدواج نبودن ولی چاره ای نداشتن جز رفتن از خونه ای که به قول حنیف سر نخواستنش دعواست...🍃🌼خوب دیگه گل دیگه حرفی ندارم یاعلی... بعد چند وقت امشب به نتیجه رسیدم که یه چیزی جامونده هنوزم حرف دارم حرف من با اون دسته از کاربرا هست که خیلی راحت دل میشکونن یه درصد فکر کنید پشت و اون گوشی یه انسان نشسته و دل داره دلشو بشکنی خدا جوابت میده میگن دل شکستن تاوان داره... پس برا خودمون تاوان درست نکنیم... از چندتا از کاربرا دلم شکست و نمیگذرم ازشون خدا خودش تاوانشو میگیره من به عدالت خدام ایمان دارم... ☺️♥️💔