2737
2734

🌹☘️بسم رب الشهدا والصدیقین🌹.☘️..
🍃🌱🌿🍃🌱🌿🍃🌱
اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ
اللهم صل علی محمد و آل محمد
...................................‌................

سلام عزیزان . .. به نیت ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج و احترام به مقام شهدا ، بزرگداشت مقام و یاد شهدا. حاجت روایی دوستان ..تا هر روز که توفیق باشه به زیارت شهدا میریم ....

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم.

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

https://www.google.com/amp/s/www.tasnimnews.com/fa/news/1398/05/10/2066115/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%AA%D8%A7-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%B3%D8%AC%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C/amp

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، 

همسر شهید : اسماعیلی اظهار داشت: از همان روزی که به خواستگاری من آمد تا زمانی که به شهادت رسید حرفی نزد که نتواند به آن عمل کند. هرچیز که در توانش بود را به زبان می‌آورد و حتما هم به آن عمل می‌کرد. تلاش آقا سجاد این بود که زندگی راحت و خوبی برای ما فراهم کند و می‌گفت که تمام سعی خود را می‌کنم تا شما زندگی راحتی داشته باشید.

وی خاطرنشان کرد: آقا سجاد تکیه گاه محکمی برای من و دخترم بودند. زمانی که خبر شهادتشان را به ما دادند باور کردنش خیلی سخت بود. درست است که او به میدان نبرد رفته بود اما ما منتظر بودیم که او سالم برگردد، اصلاً به شهادتش فکر نمی‌کردیم اما سجاد صبر و تحمل را برای ما می‌خواست و مدام از ما می‌خواست صبوری را یاد بگیریم و صبور باشیم. او دلش برای شهادت پر می‌زد.

این همسر شهید پیرامون چشم انتظاری‌های دخترش گفت: دخترم، فاطمه زهرا، خیلی دلتنگ پدرش است. مدام منتظر بود پدرش به خانه بازگردد، چشم انتظارش بود، خیلی بیقراری می‌کرد. وقتی از مدرسه می‌آمد چشمانش پر از اشک بود اما من فکر می‌کنم صبری که تا الان فاطمه زهرا به دست آورده از پدرش است.

وی پیرامون احساس حضور معنوی شهید در زندگی خود و فاطمه زهرا نیز گفت: یک وقت‌هایی که احساس دلتنگی می‌کند به او می‌گویم که از پدرت بخواه که به خوابت بیاید و با تو حرف بزند، دخترم همین را از پدرش می‌خواست و خیلی وقت‌ها خواب پدرش را می‌دید و واقعا آرام می‌شد؛ وقتی مشکلی پیش می‌آید یا فاطمه زهرا بیمار می‌شد حضور معنوی ایشان را بیشتر از همیشه احساس می‌کنم واقعا احساس می‌کنم که کنار ماست و به ما کمک می‌کند. اینگونه است که آرامش داریم. ما اصلا فکر نمی‌کنیم که آقا سجاد نیست احساس می‌کنیم او زنده است و کنار ما زندگی می‌کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ی سوال دارم میگم من تو چله صلوات هدیه ب شهدا بصورت گروهی شرکت کردم ..امشب حواسم نبود بجای اسم علمدار گفتم علمداری منظورم شهید هس..گفتم هدیه ب شهید علمداری بجای شهید علمدار..یعنی چلم شکسته شد؟

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین
2731

🍁اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ.وَعَجِّل فَرَجَهُم

🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺

🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺

🍃🍂🌺🍃🍂

🍂🌺🍂

🌺

💠.💠 الْسَلاٰمُ عَلَيْكَ يَا أبا عَبْدِ اللهِ وعلَى الأرواحِ الّتي حَلّتْ بِفِنائِكَ ،  عَلَيْكَ مِنِّي سَلامُ اللهِ أبَداً مَا بَقِيتُ وَبَقِيَ الليْلُ وَالنَّهارُ ، وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهْدِ مِنِّي لِزِيَارَتِكُمْ ،السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ.💠💠

🍁اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ.وَعَجِّل فَرَجَهُم 🍂🌺🍃🍂🌺🍃🍂🌺 🍂🌺🍃🍂🌺🍃 ...

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
عزیزم ی سوال دارم میگم من تو چله صلوات هدیه ب شهدا بصورت گروهی شرکت کردم ..امشب حواسم نبود بجای اسم ...

سلام عزیزم نه هیچ اشکالی نداره مهم نیت هست 

اصلا نگران نباشید 

ما نیت اعمالمون مهم هست و اصلا لازم نیست به زبون بیاریم 

عزیزم ی سوال دارم میگم من تو چله صلوات هدیه ب شهدا بصورت گروهی شرکت کردم ..امشب حواسم نبود بجای اسم ...

حاجت روا باشید عزیزم . اجرتون با شهدا 🙏🌹

خیلی خیلی هم چله خوبی هست و اصلا شکسته نشده چله . 

2738
سلام عزیزم نه هیچ اشکالی نداره مهم نیت هست  اصلا نگران نباشید  ما نیت اعمالمون مهم هست و ...

ممنون عزیزم...من حواسم ب حرف آخر نبود و گفتم علمداری بجای علمدار..چله گروهیه. یعنی اشکال نداره؟

🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿

اِلهى عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْكَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءوَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَيْكَالْمُشْتَكى وَعَلَيْكَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِى الاْمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَيْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَريباً كَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ اِكْفِيانى فَاِنَّكُما كافِيانِ وَانْصُرانى فَاِنَّكُما ناصِرانِ يا مَوْلانا يا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِكْنى اَدْرِكْنى اَدْرِكْنى السّاعَةَالسّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ يا اَرْحَمَ الرّاحِمينَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرينَ

🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌹🌿🌿🌿🌹..

ممنون عزیزم...من حواسم ب حرف آخر نبود و گفتم علمداری بجای علمدار..چله گروهیه. یعنی اشکال نداره؟

نه خواهری اصلا اشکال نداره ، شهید علمدار  خیلی  معروف هستند خود شهید جلوتر از شما اطلاع داره و اجازه دادند به نیت شهید عزیز صلوات بفرستید . 

شهدا اجازه ندن اصلا اجازه حتی نیت نداریم . پس شما که به دعوت شهدا در چله شرکت کردید مطمئن باشید که چله  مستقیم  زیر نظر شهداست و شهید عزیز دعاگوی شما هستند 

تاپیک شهید علمدار : 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4678628/شهيد-سيدمجتبی-علمدار-علمدار-فاتح-دلها-زیارت-روزانه-شهدا-روز-نود-و-چهارم

نه خواهری اصلا اشکال نداره ، شهید علمدار  خیلی  معروف هستند خود شهید جلوتر از شما اطلاع دا ...

اخه من گفتم علمداری 😭😭..خیلی ناراحتم...خدا کنه خود آقا سید مجتبی خبر داشته باشن

خدا خیرتون بده اسم شهید مستجاب الدعوه شهید علمدار نازنین  رو ذکر کردید نام شهید علمدار زینت بخش تاپیک امشب شده و چه توفیقی از این بالاتر 

🙏🌹🌹🌹🌿

خدا خیرتون بده اسم شهید مستجاب الدعوه شهید علمدار نازنین  رو ذکر کردید نام شهید علمدار زینت بخش ...

خواهش میکنم عزیزم...من بنده رو سیاه خدام...برام دعا کن ک حاجت روا شم بحق این شهید بزرگوار

2706