2137
2217
عنوان

شهید سجاد مرادی ...زیارت شهدا روز(599) 🌿🌹🌿🌿🌿🌹🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 41 پست
اللهم صل علی محمد وال محمد

سلام عزیزم خیلی ممنون اجرتون با شهدا 🌿🌹🌷☘️🙏

ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».امام صادق (ع) به یکی از یاران خود به نام صفوان، درباره اثرات زیارت عاشورا می‌‎فرمايند: زيارت عاشورا را بخوان و از آن مواظبت کن، به درستی که من چند خير را برای خواننده آن تضمين می‌نمایم؛ اول: زيارتش قبول شود، دوم: سعی و کوشش او شکور باشد، سوم: حاجات او هرچه باشد، از طرف خداوند بزرگ برآورده می‌گردد و نا اميد از درگاه او برنخواهد برگشت؛ زيرا خداوند وعده خود را خلاف نخواهد کرد. (بحارالانوار-جلد 98-ص 300)«منبع : باشگاه خبرنگاران جوان».الْسَلاٰمُ عَلَيْكَ يَا أبا عَبْدِ اللهِ وعلَى الأرواحِ الّتي حَلّتْ بِفِنائِكَ ،  عَلَيْكَ مِنِّي سَلامُ اللهِ أبَداً مَا بَقِيتُ وَبَقِيَ الليْلُ وَالنَّهارُ ، وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهْدِ مِنِّي لِزِيَارَتِكُمْ ،السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ.
بحق شهدا حاجت روا باشید  برای خواهر جان عزیزم ۲۰۰ صلوات میفرستم هدیه به شهدای ذکر شده در این ت ...

ممنون عزیزم ک این همه مهربونی ♥️🥺

میشه واسه سلامت خودم و خانوادم ی صلوات مهمونم کنین

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

دوهزارصلوات هدیه میکنم به حضرت امام مهدی علیه السلام به نیابت از شهیدبزرگوار انشاءالله همه عزیزان تایپیک حاجت روا وعاقبت بخیر باشند

هرلاله که برروی زمینی بوده است.خالی است که بررخ نازنینی بوده است......

سلام به الهه جان و سایر دوستان.‌‌اجرت با خدا ..اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2050

سلام الهه جان عزیز خیلی ممنون از زحماتت اجرت با سیدالشهدا 100 صلوات هدیه می کنم به این شهید عزیز برای حاجتروایی دوستان التماس دعا 

این روزها که می گذرد هر روز احساس می کنم که کسی در باد فریاد می زند احساس می کنم که مرا از عمق جاده های دراز یک آشنای دور صدا می زند.                      💔  برای دل شکسته ام دعا کنید 💔

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اباعَبدِاللّه الحُسَین 

این روزها که می گذرد هر روز احساس می کنم که کسی در باد فریاد می زند احساس می کنم که مرا از عمق جاده های دراز یک آشنای دور صدا می زند.                      💔  برای دل شکسته ام دعا کنید 💔

اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج وَالعافیَةَ وَالنَّصر 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 

همسایه ما بودن روحشون شاد 

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1718