2733
2734
عنوان

خیلی خوشحالم امروز

106 بازدید | 8 پست

تو تاپیک قبلی گفتم ک نمیتونم عصبانیتنو کنترل کنموبچمو گاهی اوقات میزنم ولی دیشب باخودم قرارگذاشتم ک دیگه اینکارو نکنم امروز روز سختی بودپسرم بدتر از روزای دیگه رفتار کرد ولی خودمو کنترل کردم و نزدمش حس خیلی خوبی داره من خیلی میترسم بچم بزرگ بشه ادم بدی بشه میخوام تمام سعی خودمو تو تربیتش بکنم تاالان کلی کوتاهی کردم قبول دارم شما چ پیشنهاداتی دارین پسرم ۲سالشه امروز باهاش اعداد رو تمرین کردم ولی از بس بازیگوشه حواسش جاهای دیگه بود.مداد رنگی و دفترم خریدم براش زیاد علاقه نداره دفترشم پاره کرده کتاب داستانم خریدم اونم پاره کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان خیلی زوده ،باهاش کار نکن فقط شمردن یادش بده اونم با اسباب بازی 

مثلا دوتا ماشین ،بعد یکی بهش اضافه میکنیم دوباره میشماریم 1-2-3حالا شده سه تا،

حلقه ها رو براش بخر رنگ ها رو یادش بده 

اصلا دفتر و قلمو کتاب نزار تو دستش ،توپ کوچولو براش بخر از این رنگی ها شمارش و رنگ فقط همین 

فقط بزار بازی کنه خودتم باهاش بازی کن مخصوصا ماشین که خیلی دوست داره

ی رقص نور براش بخر بزن جای یکی از لامپ اهای تاق

و بزار نو شب روشنش کنه کلی ذوق میکنه

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
برو‌فیلم خدمتکار رو‌ببین  دیدت به بچه ات ‌ و مادری هزار برابر تغییر میکنه

ایرانیه یا خاجی منم میخوام نگاه کنم

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
ایرانیه یا خاجی منم میخوام نگاه کنم

خارجی عزیزم 

حتما نگاه کن ، خیلی  فیلم‌خوبیه به نظرم همه مادرا باید این فیلم رو ببینن 

بازم فیلم که حس مادری رو بیدار کنه بلدم ، خواستی بگو 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2738
خارجی عزیزم  حتما نگاه کن ، خیلی  فیلم‌خوبیه به نظرم همه مادرا باید این فیلم رو ببینن&nbs ...

آره جان خودت هر چه بلدی بگو تا ما هم ببینیم