2703
2553
عنوان

خواستگارم ری*د☺️+عکس

466 بازدید | 11 پست

استوری دلتنگی گذاشتم 

استوری عاشقانه ای که گذاشته بود واسم حذف کرد 

😄

باید به پسرا محل نداد 

سرتاپاشون حرفه 

وقتی با دیدن یه استوری من جا بزنه 

معلومه که سرتاپاشون حرفه 🙂

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

وا

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

لایکم کن

پسرم تو چقدر دلت پاکه که با یه بار گفتن حاجتت به امام رضا منم به حاجتم رسوندی خواهر کوچولوت داره میاد همدم تنهایی هات میشه. قربون دوتایی تون مادر بره که تنها امید من شدین تو این زندگی😘😘😘😘😘😘 تمام زندگیم فدای پسر و دخترم
2714

نفهمیدم یعنی استوری دلتنگی واسه اون بود هوا برش داشت🤔 یا فک کرده دلت یه جا دیگس پنچر شده؟

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست

شاید نمیخواد وابستگی ایجاد شه تا وقتی که تکلیفتون مشخص شه البته اگه مقید باشه

چون منم همسرم اینجوری بود از ترس اینکه تا قبل عقد و قطعی شدن تظرمون وابستگی و این چیزا نباشه که احساسی تصمیم بگیریم با فامیلی هم صدام میزد و خیلی مراقب بود

ببین اخلاقش چجوریه از کدوم نوع هست

من باشوهرم قهرمیکردم اولا خیلی اویزون میشدم شوهرم گف اصن صبرنداری ازین کارت دارم ازت زده میشم من بعداون شدم یه ادم مغرور ک هیچوقت دیک منت کشی نکردم .الان شوهرم میگ حسرت اینو دارم ک یبار منتمو بکشی انقد ک مغروری

پس عزیزم درمقابل مردا مغرور باش

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم