2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بر شما.

یه سوال فنی☝

سه راهی برقمون یهو از کار افتاد بازش کردم دیدم لحیم کنار اون قسمت فلزی بین پریزهاش  کنده شده.اگر سر اون سیم رو بجای لحیم کاری بند کنم کنج   قسمت فلزی خطرناکه؟

یعنی از کناریکیش کنده شده بردارم گیرش بدم بین دو فلز.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
سلام بر شما. یه سوال فنی☝ سه راهی برقمون یهو از کار افتاد بازش کردم دیدم لحیم کنار اون قسمت فلزی ب ...

بله برادرتون درست میگه میتونی واسم عکس بگیری من راهنمایی بیشتری انجام بدم

بله برادرتون درست میگه میتونی واسم عکس بگیری من راهنمایی بیشتری انجام بدم

برادرم نه🙁گفتم بردارم .خودم بازش کرده بودم.در دسترسم نیست.در اسرع وقت عکس میذارم.ممنونم

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
درمورد کارهای خونه برقی تعمیرات لوازم خانگی وغیره

اهان

منم یه سوال دارم

تلویزیونمون خراب شده 

ینی کلا شبکه ها رو هیچی نمیاره انتنش هم درسته از چی میتونه باشه؟؟🤔

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁
اهان منم یه سوال دارم تلویزیونمون خراب شده  ینی کلا شبکه ها رو هیچی نمیاره انتنش هم درسته از ...

دقیقا برای من و مادرم هم همین طور شده .هیچ چیزی رو نشون نمیده یا میپره .

ممنون میشم کمک کنید 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

کاربر کلاشنیکف😂😂😂😂😂

آفرین بر تو ای برادر  که اینگونه کمک میکنید 

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                     سه زن در دنیا زیبا ترینند..... مادرم  ....    انعکاس تصویرش در آیینه ..... سایه اش......    
2706