2204
2217

سلام بر شما.

یه سوال فنی☝

سه راهی برقمون یهو از کار افتاد بازش کردم دیدم لحیم کنار اون قسمت فلزی بین پریزهاش  کنده شده.اگر سر اون سیم رو بجای لحیم کاری بند کنم کنج   قسمت فلزی خطرناکه؟

یعنی از کناریکیش کنده شده بردارم گیرش بدم بین دو فلز.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

سلام بر شما. یه سوال فنی☝ سه راهی برقمون یهو از کار افتاد بازش کردم دیدم لحیم کنار اون قسمت فلزی ب ...

بله برادرتون درست میگه میتونی واسم عکس بگیری من راهنمایی بیشتری انجام بدم

2240
بله برادرتون درست میگه میتونی واسم عکس بگیری من راهنمایی بیشتری انجام بدم

برادرم نه🙁گفتم بردارم .خودم بازش کرده بودم.در دسترسم نیست.در اسرع وقت عکس میذارم.ممنونم

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
درمورد کارهای خونه برقی تعمیرات لوازم خانگی وغیره

اهان

منم یه سوال دارم

تلویزیونمون خراب شده 

ینی کلا شبکه ها رو هیچی نمیاره انتنش هم درسته از چی میتونه باشه؟؟🤔

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁به بعضیااا هم باید گفت:من حضرت سلیمان نیستم کع زبون هر حیوونی رو بلد باشم😏✌
اهان منم یه سوال دارم تلویزیونمون خراب شده  ینی کلا شبکه ها رو هیچی نمیاره انتنش هم درسته از ...

دقیقا برای من و مادرم هم همین طور شده .هیچ چیزی رو نشون نمیده یا میپره .

ممنون میشم کمک کنید 

به حق الحسین  
2238

کاربر کلاشنیکف😂😂😂😂😂

آفرین بر تو ای برادر  که اینگونه کمک میکنید 

لطفا برای ظهور اقا امام زمان صلوات بفرستید                    خدایا دوستت دارم   ما هیچ الهی همه تو🤍❤ چشم بد از  زندگیاتون به دور عشقولیا🧿💙💚💙  
مشکلی نداره دوباره جستجو کن 

جستجو هم کردم ولی نمیاد 🙁

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁به بعضیااا هم باید گفت:من حضرت سلیمان نیستم کع زبون هر حیوونی رو بلد باشم😏✌
2239
2051