2726
مشکلش ربطی به تو نداره ممکنه ازدواج کنین 

ممنون 😍

دوست دختر داشته یا داره ؟ 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میشه بگی  مرتضی دوسم داره ؟ باهاش ازدواج می کنم؟ چرا ناراحته؟

اره دوست داره.‌ ازدواجت زمان میبره. با یه نفر دیگم اشنا میشی. شاید فکر میکنه رفتارت بچگونه اس

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 
2728
اره دوست داره.‌ ازدواجت زمان میبره. با یه نفر دیگم اشنا میشی. شاید فکر میکنه رفتارت بچگونه اس

دوست دختر داشته یا داره ؟ 

چطور بهش نزدیک بشم ؟

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

میشه بگی کی دعوت بکار میشم وتماس میگیرن؟لطفااااا

درواقع منتظر استخدامم که قراره با پارتی برم

لطفا برام دعا کنید 
میشه بگی کی دعوت بکار میشم وتماس میگیرن؟لطفااااا درواقع منتظر استخدامم که قراره با پارتی برم

به زودی نهایتا یه هفته

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7705376/عزیزم-من-ب-عشقم-میرسم-یا-نه

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒

اینو کپی کن 

بعد سرچ کن لینک حذف تاپیک ساعت کاری نی نی یارا بزار اونجا

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒

ب منم بگو لطفن😢

پیام‌ اینا میان خاسگاری؟؟ ماکِی عقد میکنیم؟ 

باهاش خوشبختم؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
😘😘

ب منم بگو لطفن😢

پیام‌ اینا میان خاسگاری؟؟ ماکِی عقد میکنیم؟ 

باهاش خوشبختم؟

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2706